Największy festiwal hip-hopu w Polsce, a także koncerty polskich gwiazd – to wszystko latem w Podczelu [WIDEO]

Trzy nowe duże imprezy, a także festiwal, którego nikomu w Kołobrzegu i w Polsce przedstawiać nie trzeba – taki jest plan na tegoroczne lato według MDT Production, czyli założycieli Nadmorskiego Parku Kultury w Podczelu.

Po tym, jak tereny po dawnym lotnisku zostały wydzierżawione na 9 lat Krzysztof Bartyzel wraz ze swoimi wspólnikami planuje kolejne imprezy poza festiwalem Sunrise. Mowa Sun Festival, czyli największej w Polsce imprezie hi-hopowej. To wydarzenie zaplanowano na dni 29-31 lipca, a wówczas mają wystąpić najbardziej znane postaci polskiej sceny rapu, a także duże gwiazdy zagraniczne.

Lato ma z kolei rozpocząć festiwal polskiej muzyki i sztuki (1-3 lipca), którego profil muzyczny można porównać chociażby do popularnego Męskiego Grania. W planach MDT Production jest także impreza dla całych rodzin. Chodzi o pokazy samolotów, balonów, któremu towarzyszyć ma zlot kamperów, koncerty polskich gwiazd i piknik rodzinny. To wydarzenie zaplanowano na 8-10 lipca. Wówczas organizator chce przygotować również efektowny pokaz na plaży.

Agencja MDT nie zapomina o swoim najstarszym „dziecku”, czyli festiwalu Sunrise, który w tym roku obchodzić ma przełożone z 2020 roku 18 urodziny i ma być największą edycją w historii SF.

WIĘCEJ W MATERIALE WIDEO

 

Zdjęcie główne: Karol Skiba/Archiwum

Komentarze