Największy w historii ekran, zupełnie nowa scena i znane gwiazdy – co czeka nas na Sunrise Festival? [WIDEO]

Festiwalowe sceny, zaplecze, a także dojazd do Podczela i to, co udało się zrobić, a czego w tym roku się nie udało. Odwiedziliśmy Nadmorski Park Kultury, by sprawdzić, jak idą przygotowania do dwóch największych imprez tego lata w Kołobrzegu. O tym, co czeka nas w Podczelu opowiada Krzysztof Bartyzel.

Na miejscu powstaje pięć scen, na których zagra kilkudziesięciu didżejów z całego świata. Ich szczegółowy wygląd pozostaje tajemnicą, natomiast wiemy, że elementem głównej sceny będzie ekran o wielkości 60×14 metrów. Nowością będzie scena stworzona specjalnie dla Carla Coxa, a jej oświetlenie ma być widoczne z kilku kilometrów. Krzysztof Bartyzel opowiedział też o budowie całego zaplecza socjalnego i gastronomicznego. Podzielił się też informacją o dojeździe do Podczela. Zapowiedział także Sun Festival, czyli nową hip-hopową imprezę, a także zdradził, dlaczego w tym roku w Podczelu nie odbędą się inne wydarzenia.

SZCZEGÓŁY W MATERIALE WIDEO

Każdego dnia Sunrise Festival w Podczelu ma bawić się około 30 tysięcy uczestników. Impreza hip-hopowa ma gromadzić na terenie Nadmorskiego Parku Kultury po kilkanaście tysięcy młodych osób dziennie.

Komentarze