Nasze tancerki w Akademii You Can Dance [WIDEO]

Nie zabrakło kołobrzeskich akcentów w nowym programie TVP, czyli You Can Dance Nowa Generacja. Talent show ma wyłonić najzdolniejszych młodych tancerzy w naszym kraju.  Jeden z castingów odbył się latem w Szczecinie. Emisja tego odcinka nastąpiła w miniony piątek, a na ekranie można było zobaczyć grupę kołobrzeskich tancerzy. Z dosyć licznej grupy do dalszego etapu przeszły dwie młode tancerki, które zachwyciły jury.

Bilet do Akademii, czyli kolejnego etapu programu otrzymała Tatiana Gutowska z Vigor Styl Dance Studio. – Przed Tobą wielka taneczna przygoda – powiedział do 11-latki Agustin Egurrola. W kolejnym etapie programu zobaczymy również Weronikę Lesiak, tancerkę Swan Dance, której pierwszy występ przed jury pozwolił na przejście do dogrywki, gdzie w zaledwie 45 minut musiała nauczyć się zupełnie nowej choreografii. Ten występ sprawił, że Weronika otrzymała bilet do Akademii YCD.

W odcinku przedstawiającym wydarzenia ze Szczecina nie zabrakło również innych kołobrzeskich tancerzy, których widzowie mogli zobaczyć na ogólnopolskiej antenie. Cały odcinek można oglądać TUTAJ.

 

Komentarze