Nowa przychodnia przyjmie pacjentów z Kołobrzegu

W Inter Medical rusza nowa przychodnia POZ, która ma rozwiązać dotychczasowy problem pacjentów, którzy zostali bez lekarza po odejściu na emeryturę dr Franciszki Jezierskiej z Przychodni Rodzinnej, przy ul. Unii Lubelskiej.

Od 1 marca można zapisywać się do nowej przychodni. Inter Medical Sanatus będzie mieścił się na czwartym piętrze w budynku Inter Medical przy ul. Łopuskiego 52 w Kołobrzegu.

Można to zrobić na dwa sposoby:

– wypełniając ankietę internetową na stronie:  www.inter-medical.pl/poz

– wypełniając ankietę osobiście w godzinach pracy przychodni Inter Medical od godz. 8.00 do 18.00. Ankiety dostępne są na parterze przy wejściu.

Po wypełnieniu ankiety Pacjent nie traci możliwości korzystania z wizyt u swojego dotychczasowego lekarza pierwszego kontaktu. 1 kwietnia Pacjent będzie automatycznie zapisany do nowej przychodni. Od momentu przesłania ankiety Pacjent może też korzystać z usług POZ Inter Medical Sanatus, takich jak: teleporada, zwolnienie lekarskie, e-recepta.

Kim jesteśmy? Inter Medical Sanatus to nowa jakość Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Chcemy dostarczyć Pacjentowi najwyższą jakość usług, w połączeniu z kompleksową diagnostyką, komfortem oraz wysoką jakością obsługi – mówią właściciele. – W momencie zapisania się do Inter Medical Sanatus Pacjenci będą mogli korzystać ze wszystkich placówek medycznych, które wchodzą w skład przychodni Sanatus w Kołobrzegu i Koszalinie.

Opiekę nad pacjentami będzie sprawować dr Sergiusz Karżanowski – lekarz rodzinny oraz lekarz sądowy i dr n. med. Aleksandra Markiewicz – specjalista medycyny rodzinnej oraz chirurgii ręki.

——

Inter Medical Sanatus

78-100 Kołobrzeg ul. Łopuskiego 52

tel.: 94 721 66 00 (wew. 3)

e-mail: poz@inter-medical.pl

www.inter-medical.pl/poz

Komentarze