Nowy teledysk kołobrzeskich wokalistów – oddają hołd legendzie muzyki [WIDEO]

24 listopada mija dokładnie 30 lat od śmierci legendarnego wokalisty zespołu Queen. Freddie Mercury, bo o nim mowa nadal wywiera wielki wpływ na wielu artystów, a jego utwory przetrwały kolejne pokolenia.

Dla fanów legendy brytyjskiej muzyki niespodziankę przygotowali wokaliści z Klubu Wojskowego 8 Batalionu Remontowego w Kołobrzegu i Studia Wokalnego Majol. Właśnie dziś premierę ma klip do utworu „Bohemian Rhapsody” w wykonaniu młodych wokalistów, członków ich rodzin  oraz instruktorów wokalnych klubu. Całość wyreżyserowały: Jolanta Wójcik-Oszmaniec i Paulina Derewońko, a za aranżację i dźwięk odpowiada Marian Oszmaniec. Za kamerami stanęli natomiast Krzysztof Marciniak i Mateusz Matuszewski. Efekt pracy kilkudziesięciu osób możecie oglądać poniżej.

ZOBACZ WIDEO

My odwiedziliśmy ich w czasie  realizacji zdjęć do tego teledysku, który będzie zapowiedzią większego show przygotowywanego przez klub. W czerwcu przyszłego roku wokaliści i tancerze zaprezentują pełen koncert z największymi przebojami Queen w zupełnie nowych aranżacjach. Tego wydarzenia żaden fan zespołu nie może ominąć, więc będziemy trzymać rękę na pulsie i poinformujemy o dokładnej dacie premiery. Zobaczcie także materiał wideo zrealizowany podczas kręcenia teledysku.

Komentarze