Od dzisiaj darmowe kalendarze

Od dzisiaj, poniedziałek 13 grudnia starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu do odbioru bezpłatnych kalendarzy książkowych i ściennych na rok 2022, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

-Akcja z kalendarzami stała się już akcją cykliczną i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku do rozdania mamy 8000 bezpłatnych kalendarzy: książkowych i ściennych. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie występującego w naszym powiecie ptactwa, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa. W związku z epidemią proszę jednak o zachowanie wszelkich procedur związanych z dystansem społecznym  – mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po osobisty odbiór darmowych kalendarzy do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1, na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.

Komentarze