Odblokowanie e-hulajnogi bezpłatnie z kartą mieszkańca

Od początku maja na posiadaczy Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca czekają nielimitowane, bezpłatne odblokowania e-hulajnóg TIER. To wszystko dzięki uruchomieniu usługi TIER Connect. Kołobrzeg będzie pierwszym miastem z funkcjonalnością TIER Connect w Polsce.

 TIER Connect to funkcjonalność polegająca na zintegrowaniu tradycyjnego transportu miejskiego z mikromobilnością. Kołobrzeg jest pierwszym miastem w Polsce, które zostało objęte testowaniem tego rozwiązania. Od 1 maja 2022 roku posiadacze Karty Mieszkańca, otrzymają kod do wpisania w aplikacji TIER, dzięki któremu będą mogli skorzystać z bezpłatnego odblokowania e-hulajnóg TIER w Kołobrzegu bez limitów. Użytkownicy będą ponosili koszt tylko za przejechane minuty.

W ramach akcji wygenerowane zostaną indywidualne kody umożliwiające skorzystanie z usługi, do pobrania przez każdego użytkownika z konta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca.

Zintegrowanie usług transportowych oznacza dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców miasta, którzy od teraz mogą pokonywać swoje codzienne dystanse również na e‑hulajnogach TIER. Nowość dla posiadaczy Karty Mieszkańca i promowanie innowacyjnych, proekologicznych rozwiązań mobilnościowych to efekt strategii smart city i zwiększania wydajności infrastruktury miejskiej.

Jak skorzystać z bezpłatnych odblokowań?

W celu wypożyczenia hulajnogi TIER należy zarejestrować się zakładając konto użytkownika poprzez aplikację TIER. Każdy klient może zarejestrować się tylko raz, a po dokonaniu rejestracji pobrać unikalny kod, umożliwiający nielimitowane, bezpłatne odblokowanie e-hulajnogi. Kody będzie można pobrać z indywidualnego konta Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, a następnie wpisać jego treść w pole Vouchery i Polecenia, znajdujące sięw aplikacji TIER. Akcja trwa od 1 maja do 31 lipca 2022r.

Komentarze