Odkurzacz centralny – pogromca kurzu

Odkurzanie domu nie musi być uciążliwe. Dzięki użytkowaniu odkurzacza centralnego sprzątanie jest szybsze i wygodne. Odkurzacz centralny pozwala na skuteczne usuwanie brudu, cząstek kurzu, alergenów, roztoczy i pyłu. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików. Już na etapie budowania domu warto pomyśleć o instalacji odkurzacza centralnego.

Odkurzacz centralny firmy BEAM

Odkurzacz centralny firmy BEAM pozwala na wygodne sprzątanie, dzięki możliwości zainstalowania go w każdym dowolnym pomieszczeniu. Odkurzanie z ciągnącym się kablem odejdzie w zapomnienie, ponieważ odkurzacz centralny nie wymaga zmieniania gniazdek w każdym pomieszczeniu. Jest to rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne, z którego z roku na rok korzysta więcej osób. Sprawdza się zarówno podczas codziennych porządków, jak i tych większych.

Odkurzacz centralny BEAM – wygoda i komfort użytkowania

Odkurzacz centralny montowany jest na stałe w domu. Umieszcza się go w wybranym przez siebie pomieszczeniu, może to być zarówno pomieszczenie gospodarcze, jak i każde inne. Odpowiednio umieszczony odkurzacz centralny w żaden sposób nie będzie przeszkadzał jego użytkownikom. Dodatkowo ten rodzaj odkurzaczy nie wymaga noszenia go od pomieszczenia do pomieszczenia, dzięki czemu nie musimy martwić się już o nasz kręgosłup, a także nie musimy walczyć z plączącymi się kablami.

Największa moc ssąca

Odkurzacze centralne BEAM charakteryzują się dużą mocą ssącą. Są nowoczesnym rozwiązaniem i stworzone zostały tak, aby moc ssąca była stała, niezależnie od ilości kurzu, jaki mieści się w zbiorniku. Odkurzacz posiada filtry, które nie wymagają żadnej obsługi. Użytkowanie tego rodzaju odkurzacza eliminuje ruch powietrza w sprzątanym pomieszczeniu, a następnie przefiltrowane powietrze odprowadzane jest na zewnątrz domu. Dzięki temu, pomieszczenie nie kurzy się wtórnie, co ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

Odkurzacz centralny – użytkowanie

Użytkowanie odkurzacza centralnego jest bardzo wygodne. Odkurzacz ten nie generuje takiego hałasu jak zwykły odkurzacz, dzięki czemu odkurzanie nie jest uciążliwe. Sprzątanie odbywa się za pomocą lekkiego i elastycznego węża, co pozwala na dotarcie do każdego zakamarka. Dodatkowo odkurzacz centralny BEAM posiada w zestawie wiele różnych akcesoriów, w których znajdziemy kilka szczotek o różnych kształtach i rozmiarach. To wszystko sprawia, że sprzątanie może stać się przyjemnością.

Zaplanuj instalacje odkurzacza centralnego już w trakcie budowy domu

Odkurzacz centralny BEAM jest pogromcą kurzu i zanieczyszczeń. Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, którym pozwala na normalne funkcjonowanie, bez nasilania się objawów alergicznych wywołanych kurzem. Jednak montaż odkurzacza wymaga instalacji w ścianach i podłogach, dlatego, aby uniknąć kucia podłóg, betonów i tynków, warto zainstalować go już na etapie budowy lub remontu. Instalacja podczas budowy lub remontu nie zajmuje dużo czasu i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Odkurzacz centralny BEAM sprawdzi się zarówno w małym, jak i dużym domu.

– Artykuł sponsorowany

Komentarze