Oficjalnie: Czesław Hoc startuje na prezydenta Kołobrzegu

Poseł Czesław Hoc potwierdził to, o czym mówiło się już od dawna. W zbliżających się wyborach będzie ubiegał się o funkcję prezydenta Kołobrzegu.
O swojej decyzji poinformował dziś za pośrednictwem Facebooka. – Alea iacta est” („Kości zostały rzucone”). W pokorze i pełnej odpowiedzialności podjąłem decyzję o kandydowaniu na zaszczytny Urząd PREZYDENTA KOŁOBRZEGU z KWW CENTROPRAWICA (popierany przez PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ). Moje marzenie to – zdobyć serca mieszkańców Kołobrzegu! Poprzez misję i służbę jako lekarz i polityk, a nade wszystko jako człowiek! Wierny dewizie naszych Ojców: Bóg, Honor, Ojczyzna i Rodzina! Wkrótce – konwencja oraz konkretny, ambitny, nowoczesny i perspektywiczny Program „Dziesiątka Hoca” – czytamy na profilu posła.
Swoją konwencję programową Czesław Hoc zaplanował na najbliższy poniedziałek. Poznamy wówczas nie tylko założenia kandydata na prezydenta Kołobrzegu, ale również nazwiska wszystkich kandydatów PiS i Centroprawicy w wyborach do innych jednostek samorządu lokalnego.
Fot. Facebook

Komentarze