Okradł hotel i sklepy, ale wpadł

Mężczyzna włamał się do pomieszczeń hotelowych, gdzie ukradł kosmetyki i pieniądze. W kolejnych dniach przywłaszczył hulajnogę, a podczas kradzieży alkoholu uszkodził drzwi marketu. Został zatrzymany, grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.
W połowie marca w jednym z kołobrzeskich hoteli doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca z zamkniętego pomieszczenia ukradł kosmetyki i pieniądze. Tydzień później zgłoszono kradzież hulajnogi elektrycznej. W obu przypadkach zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu, a weryfikacja ich zapisów pozwoliła policjantom na wytypowanie mężczyzny odpowiedzialnego za te zdarzenia.
Do zatrzymania sprawcy doszło podczas innej interwencji mundurowych. Podejrzewany 36-latek dopuścił się kradzieży sklepowej. Po przejściu linii kas i nie płacąc za wyniesiony alkohol zaczął się awanturować i szarpać z ochroną sklepu. Dodatkowo uszkodził drzwi marketu. Niezwłocznie po pojawieniu się patrolu policji na miejscu, został zatrzymany i przywieziony na komendę.
Podczas przeszukania przy zatrzymanym ujawniono substancje zabronione. Mężczyzna usłyszał już zarzuty związane z kradzieżą i kradzieżą z włamaniem oraz posiadania narkotyków, za które może mu grozić nawet 10 lat więzienia. Wobec 36-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Komentarze