Osiedle Witkowice- zobacz, jak wygląda budowa miejskich mieszkań pod wynajem [WIDEO]

Jeszcze w tym roku pierwsi najemcy wprowadzą się na osiedle Witkowice – to miejska inwestycja realizowana przez KTBS z mieszkaniami, które trafią pod wynajem.
Odwiedziliśmy dziś budowę osiedla, na którym powstają obecnie cztery budynki. Znajdą się w nich 124 mieszkania, a wśród nich kawalerki, a także lokale dwu i trzypokojowe. Za najmniejsze mieszkanie jednopokojowe czynsz najmu ma wynieść nieco ponad 900 zł. Już od 15 lutego  można składać wnioski, a jeszcze w tym roku pierwsze 31 mieszkań znajdzie nowych lokatorów. Mieszkania dla rozwoju mają być alternatywą dla tych, którzy nie mają możliwości uzyskania kredytu, czy wynajęcia własnego lokalu.  Co ważne, nie trzeba posiadać dużych zasobów finansowych na wkład własny czy wykończenie lokalu. Zamieszkać będzie można od razu po podpisaniu umowy i dopełnieniu formalności.
Koszt budowy czterech budynków to 34 060 774,54 zł brutto. Wnioski o Mieszkanie dla Rozwoju składa się tylko elektronicznie przez stronę  witkowice.kolobrzeg.eu . Aby złożyć wniosek należy mieć założony profil zaufany. Więcej w materiale wideo.

ZOBACZ WIDEO

 

Komentarze