Paktofonika, Paluch, Słoń i Yung Adisz na Sun Festival

Tegoroczny Sun Festival odbędzie się w dniach 26-28 lipca na terenie Nadmorskiego Parku Kultury na lotnisku w Podczelu. Znamy kolejne gwiazdy, które wystąpią na hip-hopowej scenie. 

Fokus i Rahim zabiorą nas w sentymentalna podróż do przeszłości od “Kinematografii” przez kolejne, legendarne projekty i single. To będzie naprawdę klasyczna niedziela w Kołobrzegu.

W piątek na scenie wystąpi Słoń. Usłyszymy największe hity i nowe single, które podobno są coraz bliżej.

W ten dzień na scenie zobaczymy również Palucha i to będzie już jego trzeci raz.

W sobotę zamelduje się Yung Adisz, który w ciągu ostatniego roku zdobył setki tysięcy fanów, a jego “Kopenhaga” miliony odsłuchów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy trzy światowej klasy sceny, a na nich swoje koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce, ale nie tylko! Na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zobaczymy też zagraniczną gwiazdę.

Standardowy bilet jednodniowy można kupić za kwotę 251 złotych. Dostępne są również karnety dwudniowe (398 zł) i trzydniowe (503 zł). Można kupić również wejściówki VIP, czy karnety wraz z miejscem na polu namiotowym. Cały cennik można sprawdzić TUTAJ.

Komentarze