Pamiętacie Ryśka? Trwa zbiórka karmy dla uratowanego psa

Po tym, jak kołobrzescy ratownicy ocalili sześciomiesięcznego szczeniaka, pies nadal potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka karmy dla sympatycznego czworonoga.
Zapewne większość z naszych czytelników słyszała o akcji przeprowadzonej przez ratowników z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa. Uratowanemu przez nich psiakowi dodatkowo pomóc może jednak każdy z nas. Trwa zbiórka karmy dla Ryśka, bo takie imię otrzymał piesek oraz jego licznego rodzeństwa. Zbiórkę na terenie Kołobrzegu prowadzi Akademia Piłkarska Kotwica. – Cała sytuacja i jej wspaniały koniec pozytywnie rozłożyła nas na łopatki i postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki – czytamy w opisie akcji.
Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która opiekuje się obecnie Ryśkiem podkreśliła, że potrzebna jest przede wszystkim mokra karma wysokiej jakości (np. Dolina Noteci, GranCarno, itp.). Karmę można dostarczyć do biura Akademii (trybuna B Stadionu Miejskiego) w godzinach 9:00-15:00 lub trenerom grup przy okazji treningu lub meczu, najpóźniej do wtorku 20 lutego. Po zakończeniu zbiórki karma zostanie dostarczona do siedziby Fundacji w Nowym Białyninie.
– Wiele razy podkreślaliśmy naszą miłość do zwierzaków, pokazywaliśmy ją na zdjęciach, organizowaliśmy zbiórki karmy i braliśmy udział w zbiórkach pieniężnych dla kołobrzeskich fundacji zajmujących się ratowaniem zwierząt w potrzebie. A Wy za każdym razem pokazywaliście, że hasło #ŁączynasAkademia nie jest pustym sloganem, bo za każdym razem efekty zbiórek przekraczały nasze wyobrażenia i mamy nadzieję, że i tym razem pokażemy, co wspólnie potrafimy – zachęca do pomocy psiakom AP Kotwica.

Komentarze