Pani Zofia ma sto lat!

Pani Zofia Kuc z Kołobrzegu świętuje dziś setne urodziny! W tym wyjątkowym dniu odwiedziliśmy stulatkę i towarzyszyliśmy w przyjęciu urodzinowym.

Pani Zofia świętuje wraz ze swoimi bliskimi. Odwiedziła ją także wiceprezydent Ilona Grędas-Wójtowicz, która życzyła stulatce kolejnych lat w zdrowiu. Dzisiejsza jubilatka na formę nie narzeka. Jaki jest sekret jej długowieczności? – Przede wszystkim aktywność. Mama codziennie musi pochodzić po korytarzu. Sama sobie liczy, ile zrobi okrążeń i nie przestanie do czasu, aż przejdzie 20 lub 30 – mówi Teresa Pieron, córka stulatki. Jubilatka zaznacza, że największym szczęściem jest dla niej  fakt, że może spędzać urodziny w tak licznym gronie bliskich. Pani Zofia przyszła na świat na Lubelszczyźnie, a na północ kraju zaprowadziła ją miłość. Najpierw zamieszkiwała w gminie Rymań, a od kilkudziesięciu lat jest kołobrzeżanką.

My gratulujemy tak pięknego wieku i przyłączamy się do życzeń kolejnych lat przeżytych w zdrowiu i w towarzystwie kochającej rodziny.

Komentarze