Paramedic ostrzega – pojawiły się nowe niebezpieczne challenge

Grupa poszukiwawczo-ratownicza Paramedic ostrzega rodziców, ponieważ pojawiły się nowe niebezpieczne challenge. Na swoim profilu na Facebook’u dodali informację na temat poszczególnych wyzwań, w których udział biorą dzieci i młodzież.
48 HOURS CHALLENGE czyli ZNIKNIJ BEZ ŚLADU
Wyzwanie polega na zniknięciu na 48 h. Im sprawa będzie głośniejsza – tym więcej punktów się zdobywa.
OGNIOWA WRÓŻKA CHALLENGE
Wyzwanie kierowane głównie do małych dzieci, kryjące się pod obrazkiem czarującej wróżki. Treść wyzwania brzmi następująco:
„O północy, gdy wszyscy już zasną, wstań z łóżka, okrąż swój pokój 3 razy i wypowiedz magiczne słowa: Alfey (…) daj mi siłę. Proszę cię. Idź do kuchni, ale po cichu, aby nikt cię nie zauważył, bo magia słów zniknie… Włącz na kuchence gazowej wszystkie cztery palniki. Nie podpalaj ich, chyba nie chcesz się oparzyć? Wtedy idź spokojnie spać. Magia gazu przyjdzie do ciebie i wciągniesz ją z oddechem w czasie snu. Rano po przebudzeniu powiedz: Dziękuję Alfeya, stałam się wróżką”.
PASS OUT CHALLENGE
Wyzwanie polega na doprowadzeniu do zemdlenia poprzez niedotlenienie. Zadanie polega na tym, żeby w pozycji kucającej wykonać kilka szybkich i płytkich oddechów po czym trzeba wstać i wstrzymać oddech. Całość prowadzi do omdlenia.
ULTIMATE SELFIE CHALLENGE
Wyzwanie polega na zrobieniu sobie zdjęcia w skrajnie niebezpiecznym miejscu np. na dachu wieżowca lub na torach tuż przed przejeżdżającym pociągiem. Zdjęcie ma pokazać jak blisko śmierci była osoba robiąca zdjęcie. Im bardziej niebezpieczne tym więcej reakcji.
FIRE CHALLENGE
Wyzwanie polega na oblaniu części ciała środkiem łatwopalnym, a potem podpalenie go.
CHILLI CHALLENGE
Wyzwanie polega na rozgryzieniu chilli lub potarciu sobie papryczką oczu. Przy większej liczbie osób, każdy stara się natrzeć oczy innej osoby.
MOMO CHALLENGE
Wyzwanie polega na dodaniu do znajomych na komunikatorach „MOMO” (zabawka o strasznym wyglądzie). MOMO na początku jest miła, ale z czasem wysyła do dziecka groźby i zmusza do robienia strasznych zadań.
BENADRYL CHALLENGE
Wyzwanie polega na zażyciu od 12 do 14 tabletek leku przeciwhistaminowego, dostępnego bez recepty. Lek zawiera substancję zwaną difenhydraminą, która w przypadku spożycia większych ilości może wywoływać dezorientację i halucynacje, a nawet śmierć.

Komentarze