Parkowanie z aplikacją – jak to wygląda w praktyce?

Nowoczesne technologie obecne są już w każdej dziedzinie naszego życia. Pomagają m.in. kierowcom, którzy szukają sposobów na zredukowanie kosztów utrzymania samochodów. Świetnym rozwiązaniem jest aplikacja do płatności za parkowanie. Jak jej używać i dlaczego warto?

Aplikacja do płatności za parkowanie – jak ułatwia kierowcom życie?

Wydatki na parkowanie stanowią niezwykle istotny element budżetu wszystkich kierowców w dużych miastach. Korzystanie z parkomatów to już codzienność, niemniej pojawia się przy tej okazji kilka istotnych kwestii. Największą wadą parkomatów jest to, że naliczają one opłaty za każdą rozpoczętą godzinę postoju, przez co bardzo często wysokość tych opłat nie jest adekwatna do rzeczywistego czasu parkowania. Z kolei stworzona przez firmę AnyPark aplikacja do płacenia za parking jest wyposażona w opcję sekundowego naliczania, dzięki której kierowcy płacą na postój dokładnie tyle, ile powinni. Posiada ona wiele innych przydatnych funkcji takich jak np. zapamiętywanie lokalizacji samochodu czy możliwość uruchomienia paru sesji parkingowych jednocześnie z poziomu tylko jednej aplikacji.

Aplikacja do płatności za parkowanie – wygodnie i praktycznie!

Omawiana aplikacja to przede wszystkim wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Postój można zakończyć lub przedłużyć w dowolnym momencie, co jest ogromnym ułatwieniem w wielu sytuacjach. Specjalny pakiet premium daje użytkownikom różne dodatkowe korzyści. Sami decydują oni również o tym, w jaki sposób będą płacić za postoje – z góry czy na koniec miesiąca. Aplikacja jest niczym parkomat w kieszeni – nie trzeba jednak stać w kolejkach po bilety czy martwić się o to, że czas postoju upłynął.

Aplikacja do płatności za parkowanie – jak korzystać?

Chcąc korzystać z aplikacji do płatności za parkowanie, należy ją zainstalować na swoim smartfonie i zarejestrować w niej konto klienta. Trzeba pamiętać o tym, że system współpracuje z wybranymi strefami płatnego parkowania – warto zatem sprawdzić, czy dana lokalizacja objęta jest usługą.

Komentarze