PO rozpoczyna kampanię w Kołobrzegu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Liderzy kołobrzeskiej Platformy Obywatelskiej w towarzystwie szefa zachodniopomorskich struktur partii oficjalnie zainaugurowali dziś kampanię przed wyborami samorządowymi.

W czasie konferencji prasowej podkreślano, że Platforma z nadzieją podchodzi do kolejnych wyborów. Jednocześnie oficjalnie potwierdzono, to o czym od dawna mówiono w kontekście najważniejszych miejsc na listach wyborczych tej partii. Wiadomym było, że naturalnym kandydatem PO w walce o fotel prezydenta jest obecnie urzędująca Anna Mieczkowska. Dziś zapowiedziała, że po trudnej, lecz udanej kadencji ma plan na rozwój Kołobrzegu w kolejnych latach. – Chcę zdeklarować, że z równie dużą siłą, zaangażowaniem determinacją oraz moją drużyną zamierzamy wygrać te wybory. Chcemy kontynuować to wielkie dzieło pracy na rzecz kołobrzeżanek i kołobrzeżan. Mamy wiele fantastycznych projektów, o których już wkrótce Państwu opowiem – mówiła Anna Mieczkowska zapowiadając jednocześnie, że szczegóły programu przedstawi 23 lutego. Wspierający ją marszałek Olgierd Geblewicz podkreślał, że liczy na jej zwycięstwo, być może nawet w pierwszej turze wyborów.

Przewodnicząca kołobrzeskiej Platformy Anna Bańkowska została „jedynką”  do sejmiku województwa i nie ukrywała, że ma nadzieję, iż po wyborach parlamentarnych także wybory samorządowe zakończą się sukcesem dla PO.  Obie kandydatki mogły dziś liczyć na wsparcie kołobrzeskich parlamentarzystów. Całości towarzyszyła obecność kilkudziesięciu przyszłych kandydatów w wyborach do Rady Miasta i Powiatu. Pełne listy komitetu wyborczego mają zostać przedstawione wkrótce.

Fot. Karol Skiba

.

WIĘCEJ W MATERIALE WIDEO

Komentarze