Pobyt więcej niż standardowy, czyli dlaczego warto wybierać pakiety w hotelach ze SPA

Hotelowe pakiety pobytowe to rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością, korzystne zdecydowanie dla obu stron – dla gości i dla obiektu. Jeśli chcesz naprawdę efektywnie odpocząć, od nawet krótkiego, weekendowego wyjazdu oczekujesz maksymalnego wypoczynku i relaksu, a przy tym liczysz na atrakcyjną cenę zabiegów SPA – wybierz na swój wyjazd hotel oferujący specjalne pakiety pobytowe. Podpowiadamy dlaczego warto.

To się po prostu bardziej opłaca

Kwestia ceny jest chyba tutaj kluczowa. To oczywiste, że poszukując opcji na wyjazd, czy to weekendowy, czy dłuższy, np. tygodniowy, jednym z najważniejszych kryteriów wyboru jest właśnie cena konkretnej oferty hotelowej. I tak w przypadku pakietów, jednostkowa cena noclegu jest najczęściej nieco niższa, dlatego zdecydowanie bardziej opłacanym rozwiązaniem jest wybór pakietu zamiast kilku pojedynczych noclegów. Dodatkowo, w takiej opcji często tańsza okazuje się także możliwość skorzystania z wybranych zabiegów SPA, a dostęp do strefy SPA (basen, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha) jest najczęściej nieograniczony.

Zyskujesz wygodę i pewność rezerwacji oraz długości pobytu

Co jest istotne podczas planowania urlopu lub też w okresie szczególnego zainteresowania gości ofertami hotelowymi, np. w czasie świąt lub długich weekendów. Rezerwacji pakietu pobytowego dokonasz wygodnie przez internet np na https://www.starydziwnow.pl/pokoje/ precyzyjnie określając, jaki termin Cię interesuje.

Wybierając konkretną ofertę pobytową wiesz, czego się na miejscu spodziewać, a hotel będzie kompleksowo przygotowany na Twój przyjazd, dysponując wszystkim, co niezbędne. Dodatkowo, kompleksowość takiego rozwiązania to dla Ciebie jeszcze więcej komfortu. Wyjazd od hotelu bez SPA oznaczałaby konieczność poszukiwania zabiegów pielęgnacyjnych, czy możliwości skorzystania z basenu w innych obiektach. Tutaj wszystko masz na miejscu. Co więcej, przejście na basen, czy do strefy SPA znajdujących się na terenie hotelu jest zdecydowanie wygodniejsze. Wystarczy, że założysz hotelowy szlafrok przygotowany dla Ciebie w pokoju i udasz się na umówiony wcześniej masaż, seans w saunie, czy zabieg kosmetyczny.

Zabiegi perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli nie wiesz na jakie zabiegi SPA się zdecydować, ale wiesz, co jest w danej chwili Tobie najbardziej potrzebne – relaksujący masaż, skuteczna walka z cellulitem, czy też zabiegi, które rozświetlą i odświeżą zmęczoną, potrzebującą nawilżenia cerę – wybierając pakiet zdajesz się na doświadczenie specjalistów i w zasadzie nie martwisz się o nic więcej. Pakiety hotelowe z ofertą SPA są najczęściej skonstruowane w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na konkretne oczekiwania i potrzeby gości. Wybierając pakiet kompleksowo troszczysz się o swoje potrzeby.

Popularne pakiety pobytowe to m.in. te pozwalające na regenerację skóry po gorącym, słonecznym lecie, umożliwiające skuteczny relaks i pełne odprężenie, nawet jeśli dysponujemy na odpoczynek zaledwie krótki weekendem, a także te łączące relaks w SPA z jakimś uroczystym wydarzeniem, czy okazją, np. wieczorem andrzejkowym.

Pakiet to pobyt “skoncentrowany”

Dlatego “wyciągniesz” z niego więcej niż ze standardowego pobytu w hotelu. Relaksujące masaże, pielęgnacyjne i kosmetyczne zabiegi na twarz i ciało oraz swoboda w korzystaniu z basenu, sauny, czy jacuzzi to pewność, że wypoczniesz i “naładujesz akumulatory” w pełni.

Dostajesz szereg wyjątkowych atrakcji

Pakiety pobytowe oferowane są często w terminach świątecznych. Decydując się na taką opcję możesz liczyć na szczególne atrakcje podczas swojego pobytu, np. organizowany kulig, ognisko, zabawę taneczną, ubieranie choinki przez wszystkich gości, czy rodzinne poszukiwania wielkanocnych jajek i zajączków ukrytych w pobliżu hotelu.

Opieka nad dziećmi w cenie!

Martwisz się, jak zapewnić opiekę swoim pociechom podczas, gdy Ty będziesz oddawać się błogiemu relaksowi w strefie SPA? Korzystając z hotelowego pakietu pobytowego rozwiązanie masz… w pakiecie! Najczęściej opcja taka przewiduje profesjonalną opiekę animatorki, która nie tylko czuwa nad maluchami, ale i zapewnią im świetną zabawę, a nawet konkretne zajęcia, np. artystyczne. Wiele hoteli reklamuje się dzisiaj, jako przyjazne dzieciom, dlatego możesz liczyć w takim przypadku na ciekawą infrastrukturę i wyposażenie hotelu dedykowane właśnie najmłodszym. Sala zabaw z małym kinem i zewnętrzny plac zabaw to również świetna opcja na Wasze wspólne spędzanie czasu.

Komentarze