Pogoń Siedlce kolejnym rywalem Kotwicy Kołobrzeg – zapowiedź!

Kotwica Kołobrzeg jest aktualnym liderem rozgrywek 2. Ligi, jednak nie wygrała żadnego z dwóch ostatnich meczów. Czy przełamanie nastąpi w rywalizacji wyjazdowej z Pogonią Siedlce? A może goście przekonają się, że efekt nowej miotły bywa niebezpieczny? Zapraszamy na zapowiedź tego spotkania na podstawie oferty zakładów bukmacherskich.

Pogoń Siedlce

Gospodarze przystąpią do tego meczu ze zwiększoną motywacją. Wszystko za sprawą zmiany trenera, do której doszło w ostatnim czasie. Nowym szkoleniowcem tego zespołu został były trener Motoru Lublin, czyli Marek Saganowski. Przede wszystkim za zadanie wyciągnąć drużynę z kryzysu. Pogoń Siedlce aktualnie plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli i ma na koncie zaledwie 15 wywalczonych punktów. Jednym z głównych mankamentów w grze tego zespołu jest przede wszystkim aspekt gry defensywnej. Pogoń do tej pory straciła aż 25 bramek przy 19 strzelonych.

W ostatniej kolejce piłkarze tego zespołu przegrali na wyjeździe z Radunią Stężyca. Było to już 3 ligowe spotkanie z rzędu w wykonaniu tego klubu. Jedyna wygrana w ostatnim czasie miała miejsce w najmniej spodziewanym momencie, czyli w rywalizacji z Chrobrym Głogów w ramach Pucharu Polski.

Pogoń Siedlce w ostatnich meczach przed własną publicznością nie zaprezentowała się najlepiej. Wyjątkiem jest wspomniana rywalizacja z Pucharu Polski. W pozostałych 4 meczach ligowych, zawodnicy Pogoni wywalczyli zaledwie dwa punkty. To, co bez wątpienia warto odnotować pod kątem obstawiania zakładów bukmacherskich na to spotkanie, to fakt, że w 4 w kolejnych rywalizacjach padł wynik btts na stadionie w Siedlcach.

Pogoń Siedlce – statystyki:

  • Pogoń Siedlce w ostatnim meczu ligowym przegrała na wyjeździe z Radunią Stężyca.
  • 3 ostatnie mecze tego zespołu zakończyły się wynikiem btts.
  • Pogoń Siedlce ma na swoim koncie 2 kolejne porażki w lidze.
  • Pogoń ostatnie zwycięstwo w Lidze zanotowała 5 października.
  • Pogoń Siedlce aktualnie plasuje się na przedostatniej pozycji w tabeli.

Kotwica Kołobrzeg

Piłkarze z Kołobrzegu w fantastycznym stylu rozpoczęli obecne rozgrywki. Kotwica miała na swoim koncie serię 11 kolejnych meczów bez porażki. Pierwsza wpadka aktualnego lidera tabeli miała miejsce w wyjazdowej rywalizacji z Olimpią Elbląg. Mogło się jednak wydawać, że był to tylko wypadek przy pracy, ponieważ drużyna z Kołobrzegu wygrała w dwóch kolejnych starciach. Od 15 października aktualny lider tabeli musi się jednak zmierzyć z sytuacją, z którą miał do czynienia już jeden raz. Wcześniej Kotwica nie wygrała dwóch kolejnych spotkań z Polonią i Olimpią, a teraz z Motorem i KKS Kalisz.

Sytuacja w ligowej tabeli wskazuje jednak, że Kotwica nadal może spać spokojnie. Piłkarze tego zespołu po 16 rozegranych meczach mają na koncie 36 wywalczonych punktów. Kotwica może się również pochwalić najlepszą jakością w grze obronnej. Do tej pory piłkarze tego zespołu stracili zaledwie 14 goli, co jest najlepszym wynikiem w całej stawce. Żadna z pozostałych drużyn nie może się pochwalić średnią poniżej jednej traconej bramki na mecz ligowy.

Kotwica w klasyfikacji meczów wyjazdowych plasuje się na najniższym stopniu podium. Do tej pory ekipa z Kołobrzegu wywalczyła 13 oczek w 7 rozegranych rywalizacjach. Bez wątpienia nie są to tak dobre statystyki jak w przypadku meczów rozgrywanych u siebie. Warto również odnotować, że właśnie na wyjazdach stracili aż 10 z 14 bramek. O ile początek sezonu w wykonaniu tego zespołu był fantastyczny również w meczach poza swoim stadionem, o tyle w ostatnim czasie nie wygląda to najlepiej. Wystarczy wspomnieć, że Kotwica ma serię 2 kolejnych porażek i 3 meczów bez zwycięstwa w delegacji.

Kotwica Kołobrzeg – statystyki:

  • Kotwica Kołobrzeg jest aktualnym liderem rozgrywek z dorobkiem 36 punktów.
  • Kotwica ma najlepszą obronę w całych rozgrywkach i do tej pory straciła tylko 14 goli.
  • Kotwica Kołobrzeg przegrała w 2 ostatnich meczach wyjazdowych.
  • Drużyna z Kołobrzegu nie wygrała żadnej z 3 ostatnich delegacji.
  • Kotwica nie zachowała czystego konta w 6 ostatnich meczach wyjazdowych.

 

W związku z tym, że Pogoń Siedlce w ostatnim sezonie występowała w wyższej klasie rozgrywkowej, to oba te zespoły nie miały okazji się zmierzyć w ostatnich latach. Nie grały w tej samej lidze, a w Pucharze Polski nie miały wspólnego losowania.

Zaklady bukmacherskieSuperbet

Przejdźmy teraz do prognozy spotkania, którą przygotowali analitycy zakładów bukmacherskich na to spotkanie. Czy dojdzie tutaj do przełamania wyjazdowej impotencji w wykonaniu piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg? Eksperci uważają, że ekipa gości jest zdecydowanym faworytem tego meczu.Doskonale widać to również na podstawie proponowanych kursów w rynkach głównych przez zakłady bukmacherskie.

 

Nie można jednak zapominać, że w przypadku ekipy gospodarzy możemy mieć do czynienia z efektem nowej miotły. Pogoń Siedlce aktualnie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli, jednak prawdopodobnie w najbliższych tygodniach będzie drużyną, na którą trzeba uważać. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak szybko piłkarze złapią odpowiedni kontakt z nowym trenerem.

 

Pogoń Siedlce przed własną publicznością w 4 kolejnych rywalizacjach zanotowała wynik z golem obu stron. Jeśli chodzi o ekipę przyjezdną, to Kotwica Kołobrzeg ma na koncie 5 kolejnych rezultatów z wynikiem btts w 6 poprzednich rywalizacjach. Ogólnie lider tabeli nie zachował czystego konta w żadnym z poprzednich 6 meczów poza swoim stadionem. Ostatni raz ta sztuka udała im się 23 lipca w spotkaniu drugiej kolejki z rezerwami Śląska Wrocław. Biorąc pod uwagę słabą postawę gości w meczach wyjazdowych, a także fakt, że w delegacjach tracą oni 2,5 razy więcej goli, niż u siebie i dokładając do tego efekt nowej miotły po stornie gospodarzy. Wydaje mi się, że możliwą propozycją na to spotkanie będzie typ z wynikiem btts. Pomimo tego, że Kotwica Kołobrzeg jest zdecydowanym faworytem w rynkach głównych, to jednak obawiam się o zwycięstwo tego zespołu. Mecze na wyjeździe nigdy nie są proste, a gdy dojdzie do tego jeszcze efekt nowej miotły po stronie gospodarzy, to sytuacja robi się naprawdę skomplikowana. Ostatni wyjazd na Mazowsze zakończył się remisem.

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

art. sponsorowany

Komentarze