“Pokój z widokiem na miłość” to czuła, przejmująca i pełna emocji opowieść o spotkaniu dwojga zranionych ludzi…

“Pokój z widokiem na miłość” to czuła, przejmująca i pełna emocji opowieść o spotkaniu dwojga zranionych ludzi, których życie doświadczyło bólem straty najbliższych im osób. Akcja toczy się nieopodal Kołobrzegu.

Początkowo zamknięci i nieufni wobec siebie, odkrywają, że dzielą te same uczucia i tęsknią za tym samym. Nie wiedzą jeszcze jednak, czy to wystarczy, by zamknąć najtrudniejszy etap życia i razem z nadzieją wejść w kolejny. W podjęciu decyzji pomóc im mogą tylko niesforne bliźniaki i mały pies, którzy od pierwszego spotkania nie mają żadnych wątpliwości, że w końcu nadeszła pora na wielkie zmiany.

Zuzanna wychodzi nocą na taras, gdy z tęsknoty za zmarłym mężem znów nie może zasnąć. Marek wygląda przez okno, by nabrać sił do nocnej pracy po całym dniu spędzonym na wychowywaniu trzyletnich synów. Spoglądając na siebie z oddali, nie dopuszczają do siebie myśli, że kiedyś mogliby patrzeć wspólnie w jednym kierunku… Napełniając płuca chłodnym nadmorskim powietrzem, czują, że zanim zaczną nowe życie, muszą się najpierw na nowo nauczyć oddychać. Czy los, który otworzył ich okna, pozwoli im także otworzyć serca?

Jest to powieść bardzo dla mnie wyjątkowa, ponieważ oddałam jej mnóstwo swoich własnych marzeń, emocji, a nawet przeżyć – opowiada autorka, Ewa Ciwińska-Roszak.

Książka do kupienia w księgarniach stacjonarnych oraz on-line.

 

Komentarze