Policja odzyskała skradzione rowery – złodziej miał także pół kilograma narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Kołobrzeskiej Komendy ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do sklepu rowerowego.
Kołobrzescy kryminalni prowadząc działania operacyjno-rozpoznawcze ustalili 30-letniego mężczyznę i miejsce jego przebywania. Mieszkaniec gminy Kołobrzeg został wytypowany jako sprawca kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów rowerowych na początku kwietnia tego roku. Mężczyznę zatrzymano, a w toku przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń udało się odnaleźć trzy skradzione rowery w tym jeden o wartości przeszło 11 tysięcy złotych, a także akcesoria rowerowe. Ujawniono także czwarty rower, który jak tłumaczył zatrzymany „nabył za okazjonalną cenę”. Jak ustalono czwarty jednoślad pochodził z kradzieży w innym, niż trzy poprzednie sklepie rowerowym.
To jednak nie koniec kłopotów 30-latka. Mężczyzna posiadał substancje psychotropowe w postaci mefedronu i amfetaminy o wadze ponad pół kilograma.
Zatrzymanemu postawiono trzy zarzuty dotyczące paserstwa, kradzieży z włamaniem oraz posiadania narkotyków. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze