Policja szuka osób zaginionych. Jednej z nich nie ma już sześć lat.

Wraz z końcem roku piszemy o osobach, których poszukuje kołobrzeska policja.  Wśród nich, najdłużej poszukiwaną osobą jest Dorota Szymczak, która zaginęła 13 grudnia 2014 grudnia.

W chwili zaginięcia kobieta miała 46 lat.  Doroty Szymczak szuka kołobrzeska policja, rodzina, znajomi i sąsiedzi. Niestety jak dotąd bezskutecznie. Z relacji rodziny wynika, że  kobieta  wyszła na spacer. Poszukiwana Dorota Szymczak ostatni raz widziana była w pobliskim sklepie spożywczym. Obraz robiącej zakupy kobiety zarejestrowały kamery. Po wyjściu ze sklepu ślad się urywa. Mimo intensywnych poszukiwań policji, z udziałem psów tropiących, przeczesywania terenów wokół miejsca zamieszkania  pani Doroty do tej pory nie udało się odnaleźć.  Dorota Szymczak ma 150 wzrostu, jest drobnej budowy ciała, ma owalną twarz i krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i brązowe trapery. Policja prosi również o pomoc w odnalezieniu 80-letniego Lesława Sucheckiego. Mieszkaniec Lublina przyjechał do Dźwirzyna w sierpniu 2016 roku. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Kontaktu nie ma też z 39-letnim Robertem Gołębiowskim (na zdjęciu). Mężczyzna zaginął w październiku tego roku. Widziany był przy ul. Mariackiej, Koszalińskiej potem ma ul. Trzebiatowskiej i Budowlanej. Ubrany był czarną kurtkę ortalionową, czarne dresowe spodnie że ściągaczami i sportowe buty. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, jest brunetem o krępej budowie ciała. Znaki szczególne to tatuaż na lewym przedramieniu, przedstawiający znaczek Feng Shui i  blizna na lewym policzku.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionych kobiet proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu pod nr telefonu 47 78 46 511 lub 47 78 46 512.

Anna Buchner-Wrońska

Fot. KPP Kołobrzeg

Komentarze