Popielniczka zewnętrzna? Sprawdź jakie modele są dostępne na rynku!

W każdej firmie są osoby, które palą papierosy. Konieczne jest więc stworzenie miejsca, w którym palacze będą mogli zapalić papierosa podczas przerwy lub przed wyjściem do pracy. Zalety są wielorakie. Dowiedz się, które z nich są szczególnie przydatne.

Po co tworzyć miejsce dla palaczy?

Odpowiedź jest bardzo prosta i oczywista, bo jeśli nie stworzysz takiego miejsca, to pracownicy będą palić gdzie indziej, czyli tam gdzie chcą. Dlatego znacznie lepiej jest wyznaczyć miejsce, w którym palenie jest dozwolone, niż pozwolić palaczom palić wszędzie. Dobrym pomysłem jest również zainwestowanie w przedmioty do urządzenia miejsca do palenia. Dowiedz się, co powinno być obecne w strefie dla palących.

Najważniejsze przedmioty, które powinny znajdować się w strefie dla palących

Popielniczki

Popielniczka zewnętrzna to ważny przedmiot, w który warto zainwestować. Najlepiej, aby był wykonany ze stali, ponieważ jest bardziej wytrzymały i odporny na działanie człowieka czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Dobrym pomysłem jest wybór popielniczek, które są również przykręcane do ściany lub podłogi, ponieważ nie ma ryzyka ich uszkodzenia.

Nie zapominaj też o praktyczności: popielniczki zewnętrzne​ powinny być łatwe w utrzymaniu czystości i opróżnianiu z popiołu.

Wiaty dla palących

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym możliwe jest palenie, maksymalnie izolując palaczy od innych pracowników, maszyn i produktów, możesz zainstalować specjalne wiaty dla palaczy. Powinny one zawierać pojemniki na popiół lub stojące popielniczki. Upewnij się, że wiaty są wykonane ze szkła hartowanego. Dzięki temu unika się narażania ich na naprężenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Poprawia również bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz schroniska.

Przenośne popielniczki

Jeśli miejsca do palenia często się zmieniają lub jest ich kilka, dobrym rozwiązaniem mogą być przenośne pojemniki, które oferują również miejsce na popielniczki. Zwróć uwagę na jakość pojemników. Ponieważ często zmieniają one lokalizację, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na ich jakość. Dobrym wyborem są modele ze stali nierdzewnej, ponieważ są trwalsze i nie rdzewieją.

– Artykuł sponsorowany

Komentarze