Poranki Młodego Widza online

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na kolejne Poranki Młodego Widza online. Tym razem zaprezentuje się… Teatr Kultureska ze swoim spektaklem „Bajeczna Fiesta”.

Seans rozpocznie się o godz. 11.00 w niedzielę 3 stycznia na kanale youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury). Spektakl będzie dostępny wyłącznie w godzinach 11.00-16.00.

„Bajeczna Fiesta” to spektakl o tematyce ekologicznej. Pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem – będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy. Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się, w jaki sposób można dbać o przyrodę. –Pokażemy dzieciom, jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – bohaterem, tancerzem, a nawet… czarodziejem – dodają aktorzy.

Na scenie wystąpi gwiazda rock’n’jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband – Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’n’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty? Spektakl dla dzieci od 3 lat.

 

 

 

Komentarze