Proszą o głosy na ustroński amfiteatr

Aż 400 inwestycji zostało zgłoszonych do 28. Edycji Ogólnopolskiego Konkursu pn. „Modernizacja Roku&Budowa XXI Wieku”. Wśród nich  znalazł się oddany do użytku we wrześniu ubiegłego roku ustroński amfiteatr.

Ustronie Morskie po latach doczekało się pięknego i zadaszonego amfiteatru. Stary budynek, który był w katastrofalnym stanie został zburzony, a w jego miejsce postawiono zupełnie nowy obiekt. W budynku zaplecza mieszczą się: kasa biletowa, garderoby dla artystów, magazyn oraz wydzielone toalety dla widzów i osób korzystających z parku poza godzinami otwarcia amfiteatru. W ramach inwestycji wymieniono 5 szt. istniejących opraw sodowych na oprawy LED 41 W na istniejących słupach oraz wybudowano 7 nowych słupów oświetleniowych z oprawami LED 41 W. Na zewnątrz budynku znajduje się 5 kamer: dwie przy wejściu głównym i trzy na rogach budynku, z czego jedna skierowana na widownię.

W nowo wybudowanym amfiteatrze odbyła się już pierwsza impreza-gminne dożynki. Impreza zorganizowana została we wrześniu ubiegłego roku. Wartość całej inwestycji to niespełna 10 milionów złotych. Dofinansowanie w wysokości 4,5 mln złotych pochodzi ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych (edycja I). Wykonawcą inwestycji jest firma BUDIMEX S.A.

Ustroński obiekt bierze udział w konkursie i liczy na Państwa głosy. Wystarczy wejść w podany link i zagłosować. Za każdy oddany głos pięknie Państwu dziękujemy.

https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/4024/plebiscite/stage-1?field_city_value=ustronie+morskie&title=

Komentarze