Prowadził po narkotykach, ale to nie koniec jego problemów

Policja zatrzymała do kontroli kierującego jadącego samochodem osobowym w Bogusławcu. W efekcie 34-latek będzie miał sporo problemów.
W godzinach nocnych funkcjonariusze wsparcia z Oddziałów Prewencji Policji w Szczecinie podczas kierowania ruchem w Bogusławcu w powiecie kołobrzeskim zatrzymali mężczyznę, który chciał ominąć stojący na drodze radiowóz. 34-letni kierujący podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze od razu zauważyli, że mógł wcześniej przyjmować substancje zabronione. Dokonali badania śliny na zawartość narkotyków i ich przypuszczenia się potwierdziły. Przy mężczyźnie ujawnili także susz roślinny w postaci marihuany oraz mefedron. Kierującemu pobrano krew do dalszych badań i przewieziono go na komendę, gdzie został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jego auto odholowano na policyjny parking.
Teraz kierującego czekają surowe konsekwencje. Za przestępstwa, których się dopuścił sąd może skazać go nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

Komentarze