Przed Kotwicą mecz na szczycie

Wielka Sobota oznaczać będzie także wielkie piłkarskie emocje na kołobrzeskim stadionie. 16 kwietnia do Kołobrzegu przyjedzie główny rywal naszego zespołu w walce o awans do II ligi, czyli Olimpia Grudziądz.

Nasz sobotni rywal plasuje się na drugim miejscu w ligowej tabeli i traci do Kotwicy trzy punkty. W obecnym sezonie zespół prowadzony przez Marcina Płuskę może pochwalić dotarciem do półfinału Pucharu Polski.  W rundzie wiosennej na trzecioligowych boiskach Olimpia zdobyła łącznie jedenaście punktów
zaliczając trzy zwycięstwa oraz dwa remisy. W ostatniej kolejce do Grudziądza przyjechała Unia Janikowo, która wysoko przegrała 4:1.

Z kolei Kotwica na wiosnę nie straciła jeszcze choćby punktu, a nawet bramki. W dotychczasowych pięciu meczach Kotwa zdobyła dwanaście bramek i pięciokrotnie zachowała czyste konto. Kwiecień będzie jest dla Kotwicy najbardziej intensywnym miesiącem w rozgrywkach. Biało-niebiescy zagrają łącznie osiem spotkań. Sześć ligowych i dwa w rozgrywkach regionalnego Pucharu Polski.

Przypominamy, że kibice od tej rundy mogą nabywać wejściówki na mecze Kotwicy Kołobrzeg przez internet. Wystarczy wejść na www.bilety.kotwicakolobrzeg.com, założyć konto i zakupić bilet. Następnie zabrać ze sobą wydrukowany bilet lub mieć go w wersji elektronicznej na telefonie i zeskanować przy wejściu na stadion. Klub zachęca do kupna wejściówek właśnie przez internet.
Kibice, którzy chcieliby nabyć bilety drogą tradycyjną mogą to zrobić w biurze klubu w godzinach od 8 do 16. W dniu meczu kasy biletowe przy trybunie A i B zostaną otwarte o godz. 14. Początek spotkania na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka o godz. 16.

 

Komentarze