Przed nami „Rowerowa Wiosna z Radiem ZET”

Już w najbliższą sobotę plac przy latarni morskiej ponownie zamieni się w Rowerowe Miasteczko Radia ZET. Kolarskie trenażery, tor przeszkód na najmłodszych jeżdżących na rowerach, warsztaty oraz strefa znakowania rowerów to tylko część atrakcji, które przygotowali organizatorzy dla odwiedzających miasteczko.

W miasteczku „Rowerowej Wiosny z Radiem ZET” każdy miłośnik jednośladów odnajdzie coś dla siebie. Będzie można sprawdzić i przygotować swój rower do sezonu, zobaczyć testy kasków oraz na własne oczy przekonać się dlaczego, warto chronić głowę podczas rowerowych wypadów i znakować swoje dwa kółka odblaskami. Dla najmłodszych przygotowano strefę edukacyjną, w której w praktyce będą mogli oni poznać przepisy ruchu drogowego. Osoby lubiące ducha rywalizacji sprawdzą swoje umiejętności na torze przeszkód, a kondycję na trenażerach rowerowych. Korzystanie ze wszystkich atrakcji jest darmowe, a dodatkowo będzie można wygrać rower lub jeden z licznych gadżetów rowerowych Radia ZET.

Uczestnicy będą mogli również zapoznać się z szeroką ofertą turystyczną Pomorza Zachodniego oraz miasta Kołobrzeg. Miasteczko będzie działać od godz.11:00 do 15:00.

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są Radio ZET, Urząd Marszałkowski i Prezydent Miasta Kołobrzeg.

 

Komentarze