Przekroczył dozwoloną prędkość o 103 km/h

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość. Kierowcy zostali zatrzymani do kontroli przez policjantów z grupy „SPEED”.
Tylko w ciągu jednego dnia policjanci z kołobrzeskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania sześciu nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
Patrolując gminy powiatu kołobrzeskiego mundurowi zatrzymywali kierujących w miejscowościach takich jak Bogusławiec, Karkowo czy Wartkowo. Powodem kontroli była nadmierna prędkość. Nieodpowiedzialni kierujący przekraczali dozwolone prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą był kierujący,  który w miejscowości Karkowo rozpędził się do 153 km/h, tym samym przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 103 km/h. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

Komentarze