Przyjdź i zadbaj o siebie ze Studiem Figura!

Studio Figura w Kołobrzegu to profesjonalne studio modelowania sylwetki. Koncept, który powstał z myślą wyłącznie o kobietach.

Staramy się jak najlepiej pomóc każdej Klientce w zdrowy i zrównoważony sposób uzyskać wymarzoną figurę bez efektu jo-jo. Stawiamy na indywidualne podejście do każdej z Pań, tak aby czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo.

 

ENDERMOLOGIA LPG – modelowanie sylwetki nigdy nie było tak proste!

Laura Jurjewicz– terapeuta SPA Studia Figura opowie o zabiegu endermologii LPG, który zdobywa coraz większą popularność wśród kobiet.

Gazeta Kołobrzeska:  Jaki zabieg polecicie kobiecie, która boryka się z cellulitem?

Laura Jurjewicz: Z czystym sumieniem polecam endermologię LPG! Jest to masaż ssąco-prózniowy na cellulit. Pozwala wymodelować sylwetkę, jednocześnie przyspieszając przemianę materii pobudzając proces usuwania komórek tłuszczowych. Endermologia LPG to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z cellulitem, jak i wiotkością skóry. Stymuluje krążenie krwi i układ limfatyczny, co skutkujeujędrnieniemiuelastycznieniemskóryorazpobudzaprocesyregeracyjne, czyli produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Dodatkowo, pomaga usunąć zwłókienia i wygładza rozstępy. Skóra po zabiegu staje się ujędrniona i zregenerowana, a już po trzecim zabiegu można zauważyć zniwelowanie „pomarańczowej skórki” w 67%.

Jak wygląda sam zabieg?

Klientka zakłada specjalny obcisły strój LPG endermowear, dostępny w gabinecie. Jest on zaprojektowany tak, by wspierać działanie masujące rolek w głowicach, a ponadto zapewnia higienę i bezpieczeństwo zabiegu. Następnie pani układa się w fotelu w taki sposób, by było jej wygodnie i rozpoczyna relaksującą sesję masażu endermologicznego w rękach wykwalifikowanego profesjonalisty.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny, a efekty widoczne są już po trzech tygodniach.

 

 

KRIOLIPOLIZA – wymrażanie tkanki tłuszczowej

 Patrycja Stępień – technik usług kosmetycznych Studia Figura opowie o zabiegu kriolipolizy.

Gazeta Kołobrzeska:  Czym jest kriolipoliza, czyli inaczej cooltech?

Patrycja Stępień: Kriolipoliza to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda wspomagająca odchudzanie poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i nie odnawiają się.

Na czym polega zabieg?

Zabieg nowoczesnym urządzeniem cool tech polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki z wykorzystaniem podciśnienia zasysającego fałd skóry wraz z tkanką podskórną.

Jakie partie ciała możemy poddać zabiegowi?

Specjalnie wyprofilowane głowice są w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Zatem poddać zabiegowi można pośladki, biodra, talię, plecy, uda (bryczesy i wewnętrzna część ud) oraz brzuch.

Po jakim czasie są widoczne efekty?

Pierwsze efekty są widoczne już po 4 tygodniach. Po tym czasie jesteśmy w stanie ocenić, ile zabiegów będzie trzeba jeszcze wykonać.

 

 

STUDIO FIGURA

Zapleczna 7A/10
78-100 Kołobrzeg

725 147 676

 

Komentarze