Przyszły mistrz Europy w górnej części drabinki?

Już po losowaniu fazy grupowej mistrzostw Europy pojawiły się wstępne przewidywania co do tego, jak może wyglądać turniejowa drabinka. To wszystko szybko poszło jednak w zapomnienie, ponieważ w grupach pojawiło się kilka niespodzianek! Jak wygląda górna część drabinki na Euro 2024?

Górna część drabinki

O tym, że czasem trzeba mieć szczęście w losowaniu przekonały chociażby ostatnie sezony rozgrywek Ligi Mistrzów, gdzie Inter awansował do wielkiego finału, a po tej stronie drabinki występowały jeszcze Milan, Napoli czy Benfica, podczas gdy po drugiej stronie znalazły się Real, Chelsea, Bayern i Manchester City.

W przypadku mistrzostwa Europy losowanie odbyło się przed startem tego turnieju. Nie wszyscy faworyci stanęli jednak na wysokości zadania, a to spowodowało, że górna część drabinki jest niezwykle ciekawa. Wstępne przewidywania wskazywały, że reprezentacja Francji, czy też Belgii powinny występować na dole drabinki w fazie pucharowej. Nic takiego nie będzie miało jednak miejsca, ponieważ Francuzi i Belgowie zakończyli rywalizację w swoich grupach na drugim miejscu w tabeli. Kto jeszcze zagra w górnej części drabinki?

W górnej części drabinki wystąpi również faworyzowana reprezentacja Niemiec. Przed startem tego turnieju gospodarze Euro 2024 byli typowani na trzeci najmocniejszy zespół w całej stawce. Wiele osób wykorzystało bonusy bukmacherskie stawiając właśnie na zwycięstwo reprezentacji Niemiec w mistrzostwach Europy. Aktualne przewidywania wskazują, że dzięki dobrej postawie na etapie fazy grupowej reprezentacja Niemiec urosła w rankingach i obecnie jest typowana na drugiego kandydata do wygranej. Większe szanse od tego zespołu na tym etapie ma jedynie reprezentacja Anglii, jednak prawdopodobnie głównie ze względu na to, że wystąpi w dolnej części drabinki, gdzie ma po prostu zdecydowanie łatwiejszych rywali. Jeśli reprezentacji Niemiec uda się wygrać pojedynek przeciwko Danii, to już w kolejnym spotkaniu może trafić na Hiszpanię.

Hiszpania zgodnie z przewidywaniami wygrała rywalizację w grupie B. La Furia Roja Zakończyła zmagania z kompletem wywalczonych punktów, a także 3 czystymi kontami. Hiszpanie znajdują się w bardzo dobrej formie, a potencjalna rywalizacja z Niemcami na etapie ćwierćfinału może być określana mianem przedwczesnego finału. Zdaniem części ekspertów i analityków, to właśnie te 2 zespoły zaprezentowały się najlepiej na etapie fazy grupowej.

A może Francja lub Portugalia?

Górna część drabinki to jednak nie tylko reprezentacje Niemiec i Hiszpanii, a także Francja czy Portugalia. Trójkolorowi po zakończeniu zmagań na drugim miejscu w tabeli swojej grupy w 1/8 finału zmierzą się z Belgami. Wykorzystanie bonusów bukmacherskich w przypadku tej rywalizacji nie będzie łatwym zadaniem. Forma obu tych zespołów pozostaje sporą zagadką.

W górnej części drabinki wystąpi również reprezentacja Portugalii, która zwyciężyła w rozgrywkach grupy F. Portugalczycy nie popisali się w ostatnim spotkaniu fazy grupowej, lecz trzeba pamiętać, że mieli już zapewniony awans do kolejnej rundy, więc nawet porażka przeciwko Gruzji nie pokrzyżowała ich planów.

Czym są bonusy bukmacherskie ComeOn?

W ramach oferty powitalnej w ComeOn dostępne są różne bonusy bukmacherskie. Jest ich wiele, ale najciekawsze bez wątpienia są propozycje dotyczące zakładów bez ryzyka, a także freebetu.

Czytaj więcej na temat sportu w Kołobrzegu!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

– Materiał zewnętrzny

Komentarze