Pula nagród w konkursie “Najlepsze Kołobrzeskie 2023” wynosi już ponad 30 000 złotych i ciągle rośni

Już wkrótce odbędzie się posiedzenie Kapituły, która wyłoni nominowanych. – W związku z tym wydłużamy termin nadsyłania zgłoszeń w eliminacjach do 8 września do północy – ogłaszają organizatorzy.

To doskonała okazja dla wszystkich lokalnych firm, organizacji i inicjatyw, aby wziąć udział w tym prestiżowym konkursie. Konkurs “Najlepsze Kołobrzeskie” ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie wyjątkowych przedsiębiorstw oraz inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. Teraz, dzięki wydłużonemu terminowi, jeszcze więcej firm będzie miało możliwość dołączenia do tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeśli prowadzisz firmę w Kołobrzegu lub znasz takie przedsiębiorstwo, które wyróżnia się swoją działalnością, nie zwlekaj i zgłoś się do konkursu już teraz! Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: link do formularza zgłoszeniowego.

Bądź częścią konkursu “Najlepsze Kołobrzeskie 2023” i pokaż światu, dlaczego Kołobrzeg to miejsce innowacyjnych pomysłów i doskonałych przedsiębiorstw.

Komentarze