Ruszył projekt “Odchudzamy Kołobrzeg”

FutureBody wczoraj wystartował z kolejną edycją projektu „Odchudzamy Kołobrzeg”. Akcja potrwa przez sześć kolejnych miesięcy.

Pierwsze spotkanie było spotkaniem organizacyjnym. Trener i pomysłodawca projektu, Paweł Jabłoński opowiedział, jak będą wyglądały przyszłe treningi, ale i zdrowe nawyki i powoli włączana dieta.

Chcemy zredukować tkankę tłuszczową kołobrzeżan, którzy się do nas zgłosili. Porozmawialiśmy o etapach programu, o cyklu treningowym dzielonym na miesiące. Na początku będzie mniejsza intensywność. Będziemy eliminować niektóre produkty z diet, wprowadzać inne, będziemy uczyć się świadomości odżywiania, nawadniania organizmu. O tym wszystkim rozmawialiśmy na pierwszych technicznych zajęciach. Daliśmy zarys programu i bierzemy się solidnie do pracy. Grupa jest prężna, ale każdy jeszcze może do nas dołączyć. Postaramy się każdemu pomóc – zachęca do udziału Paweł Jabłoński.

Trenerzy stworzą kilka grup treningowych. W każdej grupie cel jest jeden – redukcja tkanki tłuszczowej i tym samym poprawa samopoczucia oraz parametrów zdrowia.

CELE:

  1. Zachęcenie uczestników do systematycznej aktywności fizycznej, poprzez regularne treningi grupowe w klubie FutureBody Fitness & Gym.
  2. Pomoc w rozwiązywaniu indywidualnych problemów uczestników związanych m.in. z brakiem motywacji do zmiany, złymi nawykami żywieniowymi (np. jedzeniem pod wpływem emocji), trudnościami w zmianie stylu życia.
  3. Przekazanie podstawowej wiedzy na temat zdrowego stylu życia:
  • zasad stosowania zdrowej diety i sposobów na wprowadzenie zdrowych oraz zredukowanie niezdrowych nawyków żywieniowych,
  1. Zredukowanie nadmiernej masy ciała u uczestników z BMI > 25 (z nadwagą lub otyłością).

Treningi będą prowadzone w klubie FutureBody przy ul. Mazowieckiej 4b/4 w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00 oraz w soboty o godz. 12.00. Jeżeli chcesz dołączyć, możesz jeszcze to zrobić – zadzwoń pod nr 724 181 549 albo 94 35 329 85.

 

fot. K. Skiba

Komentarze