RYMAŃ. Słodki kiermasz dla Ani

W sobotę 7 sierpnia przy stacji Orlen w Rymaniu odbędzie się kiermasz ciast dla pani Ani – 47-letniej mieszkanki gminy Rymań chorej na czerniaka gałki ocznej.

W 2019 roku przeżyłam swoje prywatne trzęsienie ziemi kiedy dowiedziałam się, że mam bardzo rzadkiego guza. Zaskoczenie, szok, niewyobrażalny stres – wszystkie te emocje kumulowały się w mojej głowie i napędzały do szybkiego działania – czytamy wypowiedź pani Ani na portalu zrzutka.pl. – Niestety, w kwietniu 2021 roku mój lokator narobił mi dość licznych przerzutów. Jestem wojowniczką, dlatego nieustannie szukałam nowych rozwiązań, alternatywnych opcji, leczenia, które zdetronizowałyby mojego przeciwnika. Zbiórka pieniędzy ma pomóc w leczeniu poza granicami kraju.

Podczas kiermaszu oprócz pysznych ciast, do nabycia również kawa, herbata, wata cukrowa oraz popcorn. Start o godz. 10.00. – Chętnych do upieczenia ciasta prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 784 697 690 lub 789 069 871– dodają organizatorzy. Zachęcamy do wzięcia udziału oraz do wpłat na https://zrzutka.pl/k3hzht. Potrzebne jest 50 tysięcy złotych.

 

Komentarze