Skok spadochronowy z Anną Mieczkowską i unikalne zaproszenie na Sunrise – sprawdź aukcje WOŚP Kołobrzeg

Trwają internetowe aukcje kołobrzeskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak zwykle nie brakuje tu ciekawych i cennych gadżetów i pamiątek, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się dwie licytacje. Już prawie 10 tysięcy złotych trzeba zapłacić za unikalne zaproszenie na Sunrise Festival. Organizatorzy imprezy oferują wejście za kulisy piątkowej odsłony festiwalu, spotkanie z ekipą produkującą SF, DJ-em Krisem i możliwość kontaktu z artystami występującymi w czasie imprezy.

Z kolei już ponad 3000 zł zaoferowano za skok ze spadochronem w towarzystwie prezydent Anny Mieczkowskiej. Chodzi o skok w tandemie z instruktorem, który odbędzie się w tym sezonie w Aeroklubie Szczecińskim. Prezydent Kołobrzegu skoczy w drugim tandemie wspólnie ze zwycięzcą licytacji.

Co jeszcze można wylicytować na aukcjach WOŚP Kołobrzeg? To choćby nagroda Wolontariusza Roku przekazana przez Izabellę Stefanowicz, za którą obecnie trzeba zapłacić ponad 600 złotych. Jest także coś dla fanów sportu – miejsce na ławce rezerwowych koszykarzy Kotwicy, koszulka z podpisami Pogoni Szczecin, czy trenera Adama Nawałki.

Nie brakuje także voucherów przekazanych przez kołobrzeskie hotele czy restauracje. Wszystkie licytacje możecie śledzić TUTAJ.

Komentarze