SOCATOTS Kołobrzeg to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci (chłopców i dziewczynek już od 1 roku życia) z aktywnym udziałem rodzica

Piłka nożna stanowi ważny element każdego treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas wspólnie spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna. Dzięki SOCATOTS Kołobrzeg dziecko ćwiczy także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze.

Więcej niż piłka nożna dla dzieci
Zajrzyj na naszego facebooka:
https://www.facebook.com/Socatots.Kolobrzeg

Zajęcia sportowe dla dzieci od 1 do 2 lat
W tej grupie wiekowej na zajęciach sportowych dla dzieci podnosimy zdolności fizyczne, zwiększamy koordynację, równowagę i zręczność. Podczas zajęć ruchowych dzieci rozwijają równowagę i odkrywają nowe sposoby panowania nad piłką. W ten sposób maluchy zwiększają kontrolę nad swoim ciałem.

Zajęcia piłkarskie dla dzieci od 2 do 4 lat
Piłka nożna dla dzieci w tej grupie wiekowej bazuje na koordynacji. Dzieci wyrabiają sobie dobre nawyki np. trzymania głowy w górze podczas pracy z piłką, co pozwala im widzieć to, co dzieje się dookoła przy jednoczesnej kontroli piłki. W ramach zajęć ruchowych dla dzieci rozpoczyna się również nauka żonglowania oraz częstsza współpraca z kolegami i koleżankami z grupy.

Piłkarskie Maluszki

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami, podczas których uczymy dzieci zamiłowania do aktywnego spędzania czasu.

Zajęcia odbywają się w każdą środę od 16:00 do 18:00 w zależności od grupy. Miejsce zajęć do szkoła Kopernik na ulicy Łopuskiego 42 (główne wejście do szkoły).

Poniżej linki do zapisania się na darmowe zajęcia pokazowe:

1-2 lata

https://kolobrzeg.socatots.pl/sign-up-demo/654/4898/

2-4 lata

https://kolobrzeg.socatots.pl/sign-up-demo/654/4899/

W razie pytań można do nas dzwonić: 799-284-430

Zapraszamy!

Komentarze