Spędzali czas ze swoimi pupilami

W miniony weekend na boisku szkolnym w Siemyślu zainteresowani mogli spędzić czas ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi podczas drugiej już edycji „Weekendu z pupilem” organizowanego przez kołobrzeskie schronisko i KS Mustang.

Głównym punktem wydarzenia był konkurs, w którym brały udział nierasowe psy i koty. Właściciele czworonogów odpowiadali na pytania ogólne dotyczące ich zwierząt, za co zyskiwali punkty. Jury oceniało również wygląd pupila pod kątem zadbania. Dodatkowe punkty można było zyskać na zaprezentowanie sztuczki.

Podczas imprezy nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Jedną z nich był pokaz pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Sztuczki oraz komendy wykonywane przez swoje pupile zaprezentowały psy ze szkoły Dog Point. W trakcie „Weekendu z Pupilem” dziewczynki z klubu tanecznego KS Mustang zaprezentowały swoje piękne układy. Dodatkowo, na miejscu zorganizowany był poczęstunek.

W trakcie wydarzenia można było zaadoptować psa bądź kota z kołobrzeskiego schroniska bądź chętni, którzy panują taką adopcję w przyszłości, mogli dowiedzieć się jak wyglądają procedury z tym związane.

Zwycięzcy konkursu w kat. kot:

1 MIEJSCE: Joanna Kotuch

2 MIEJSCE: Julia Tobińska

3 MIEJSCE: Nikolas Jasiński

 

Zwycięzcy konkursu w kat. pies:

1 MIEJSCE: Oliwia Czajka

2 MIEJSCE: Ewa Lewasz

3 MIEJSCE: Agnieszka Stafińska

 

Zwycięzcy konkursu w kat. pupil:

1 MIEJSCE: Aleksandra Ćwik

2 MIEJSCE: Aleksander Jasiński

3 MIEJSCE: Zuzanna Jaremij

 

fot. JOD/Facebook

 

Komentarze