Sport – recepta na szczęście. Przekonaj się sam!

Szukasz przestrzeni, gdzie zrealizujesz swój trening niezależnie od pory dnia? Miejsca, w którym trenerzy pozwolą Ci zrealizować nawet najbardziej odległe cele? Takiego, gdzie zmierzysz się ze swoimi słabościami? Już niedługo w Kołobrzegu rusza nowa bezobsługowa siłownia i studio treningu personalnego ­– dostęp za pośrednictwem mobilnej aplikacji. FUTURE BODY Fitness & Gym zaprasza już dziś!

To, co będzie nas wyróżniać, to możliwość kameralnych treningów – w niewielkich grupach. Co więcej, w aplikacji mobilnej możesz sam skonstruować sobie tę grupę, np. ze swoich znajomych czy przyjaciół.– opowiada właściciel klubu, Paweł Jabłoński. – Dostrzegamy ogromny potencjał w każdym, kto zaczyna swoją przygodę ze sportem. Wierzymy, że niezależnie od poziomu, z którego starujesz, przy odpowiedniej motywacji i bardzo dobrych warunkach treningowych możesz osiągnąć najbardziej ambitne cele. Właśnie ta myśl przyświecała nam, gdy tworzyliśmy Future Body Fitness & Gym.

 

 

FIZJOTERAPIA. FITNESS. SIŁOWNIA – MOŻESZ MIEĆ TO WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU!

Po studiach z fizjoterapii nabytą wiedzę często wykorzystuję do usprawniania z różnych kontuzji, zapobiegania im, a także leczenia z otyłości – dodaje Paweł Jabłoński. – Nasz nowy klub stworzyliśmy nie tylko jako punkt do zwykłego treningu siłowego czy fitness, ale przede wszystkim dlatego, że chcemy leczyć ruchem.

APLIKACJA MOBILNA

Wygodne wejście do klubu, zapisy na zajęcia i informacje z Future Body – wszystko to w Twoim telefonie. Możesz sam skonstruować grupę do ćwiczeń, złożoną z Twoich przyjaciół czy znajomych!

TRENING PERSONALNY

Chcesz zacząć treningi personalne? Umów się na niewiążące pierwsze spotkanie, zadaj ekspertom nurtujące Cię pytania i wspólnie dopasujcie idealny trening personalny dla Ciebie!

DUŻO DOBREGO SPRZĘTU

W klubie znajdziesz urządzenia i akcesoria sprawdzonych producentów. Testujemy i sprowadzamy dla Ciebie maszyny, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

DBAMY O KOMFORT

Klub zapewnia szatnię, przebieralnię i natrysk.  Dbamy o odpowiednią wentylację. Wszystko w wysokim standardzie. Przyjdź i przekonaj się sam!

PARKING

Zapewniamy darmowy parking dla naszych klientów przez pierwszą godzinę.

ZAPEWNIAMY ODPOWIEDNIĄ PRZESTRZEŃ

Budynek siłowni będzie liczył aż 210 metrów kwadratowych.

 

 

 

 

 

 

 

Mazowiecka 4B/4 Kołobrzeg

tel. 724 181 549

 

Komentarze