Sposób na wygodne i bezpieczne zakupy w Kołobrzegu 

Jedni uwielbiają zakupy, drudzy traktują je jak konieczność. Dla każdego z tych typów jest rozwiązanie na to, aby codzienne zakupy były przyjemnością! Hipermarket E.Leclerc w Kołobrzegu uruchomił sklep internetowy, gdzie czekają setki produktów, które możesz przeglądać o dowolnej porze, kiedy tylko znajdziesz chwilę wolnego czasu lub przypomnisz sobie, że zabrakło czegoś w Twojej kuchni.

Wystarczy komputer lub telefon komórkowy i dostęp do Internetu, by w kilka minut z własnego fotela zamówić produkty, których aktualnie potrzebujesz, a następnie odebrać je w hipermarkecie bez czekania w kolejce. Szybko, bezpiecznie i bez konieczności krążenia między półkami. Sprawdź aktualną ofertę sklepu online na https:/kolobrzeg.leclerconline.pl/ dostępną przez całą dobę. Zamówienia można odebrać w E.Leclercu przy ul. Koszalińskiej 36 w Kołobrzegu od poniedziałku do soboty w godz. 7.00-21.00.

Hipermarket E.Leclerc to bogaty asortyment nie tylko produktów spożywczych, ale także chemii, kosmetyków, zabawek, artykułów biurowych czy gospodarstwa domowego. W jednym miejscu można więc dokonać kompleksowych zakupów i znaleźć wszystko to, co jest niezbędne każdego dnia.

Sklep umożliwia także korzystanie z programu lojalnościowego Bonus E.Leclerc i zbieranie punktów za zrobienie zakupów.

Ciesz się swoim zamówieniem już dziś dzięki https://kolobrzeg.leclerconline.pl/.

Komentarze