Starosta rozdaje kalendarze

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców po odbiór bezpłatnych kalendarzy książkowych i ściennych na rok 2021, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

“Jest to kontynuacja akcji, jakie przeprowadzaliśmy w latach ubiegłych i które co roku cieszą się ogromnym powodzeniem. Łącznie do rozdania mamy 8000 bezpłatnych kalendarzy: książkowych i ściennych. Niezmiennie naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców, którzy są najlepszym źródłem informacji o powiecie. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie obrazujące bogactwo występującego w naszym powiecie ptactwa, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa. W związku z epidemią proszę jednak o zachowanie wszelkich procedur związanych z dystansem społecznym.” – mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po osobisty odbiór darmowych kalendarzy do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1, na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Biurze Rzecznika Prasowego pod nr tel. 94 35 476 18 wew. 133, 191.

Komentarze