Strefa Mieszkańca – Anna Mieczkowska otworzyła miejsce do dyskusji z kołobrzeżanami [WIDEO]

Komitet Wyborczy Wyborców Anny Mieczkowskiej “Tak dla Kołobrzegu” otworzył Kołobrzeską Strefę Mieszkańca, która mieści się na rogu ulic Armii Krajowej i Łopuskiego.  To miejsce do dyskusji z mieszkańcami, w którym poza Anną Mieczkowską można będzie spotkać kandydatów, którzy z jej komitetu wystartują w wyborach do Rady Miasta.  Strefa Mieszkańca będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00 oraz w soboty w godz. 12.00-14.00. Podobną strefę Anna Mieczkowska zorganizowała przed poprzednimi wyborami. Formuła spotkań z mieszkańcami ma być prowadzona także teraz aż do wyborów samorządowych.
W dniu otwarcia strefy komitet zaprezentował także plany na rozwój poszczególnych dzielnic miasta. –  To projekty przedyskutowane z Zarządami Dzielnic, a bardzo często propozycje złożone przez samych mieszkańców. Nie tak dawno odbyły się pierwsze w historii naszego samorządu Ogólne Zebrania Mieszkańców Dzielnic. Podczas spotkań z przewodniczącymi zarządów podpisaliśmy kontrakty, które stanowią mapę drogową będącą planem działań do wykonania podczas następnej kadencji samorządu – podkreśliła Anna Mieczkowska.
Każdy kontrakt to kilka lub kilkanaście propozycji inwestycji zlokalizowanych w danej dzielnicy. Znajdziemy tu remonty ulic, ale także wiele ważnych, dla lokalnych społeczności, miejsc spotkań i integracji.  Wśród nich jest budowa nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wylotowej, pracownia multimedialna w podziemiach kołobrzeskiego ratusza, nowe place zabaw, psie wybiegi czy pierwszy etap przebudowy bulwarów nad Parsętą (do ul. Kamiennej do Łopuskiego).

WIĘCEJ W MATERIALE WIDEO

 

Komentarze