Sukcesy najmłodszych LaPassionek

Nasz kalendarzowy rok sportowy kończymy wyśmienicie – opowiada założyciel LaPassion, Magdalena Kozak. – Młodziutkie akrobatki z kołobrzeskiego klubu Akademia Akrobatyki LaPassion w ubiegłą sobotę, 2 grudnia wystartowały na turnieju „Pierwszy Krok” w Akrobatyce Sportowej, na którym gościły kluby z Czaplinka, Inowrocławia, Bornego Sulinowa oraz Kołobrzegu w ilości ponad 100 zawodników. Solidna ekipa, bo 42 nasze zawodniczki w wieku 6-12 lat przywiozły same medalowe miejsca.

W trójkach dziewcząt – kategoria Open 1 miejsce zajęły Kamila Zubko, Alicja Waśków i Sara Pieczulis.

W dwójkach dziewcząt – kategoria Młodzik – 2 miejsce zajęły Jagoda Szczerba i Lena Krycka.

Natomiast na miejscu 3 stanęły siostry – Julia Tyrakowska i Oliwia Tyrakowska.

Kolejne 2 miejsce przypadło dwójce dziewcząt w składzie Nadia Clarke i Amelia Zwolińska.

Pierwszy Krok do lat 6 – ! miejsce dla Zuzi Cieplińskiej i 2 miejsce dla Agatki Waśków.

W kategorii Młodzik do lat 7 – 1 miejsce zajęła Viviana Grzeszczyk.

W kategorii Młodzik do lat 8 – 1 miejsce zajęły Emilia Nowicka i Otylia Szymczak.

Na 2 miejscu uplasowały się dziewczynki : Sara Biszczat oraz Lena Skowrońska.

Miejsce 3 przypadło dla Natalii Juszko.

Pierwszy Krok do lat 9 – ex aequo zajęły Teresa Kigina, Kaja Peplińska i Nadia Sucharkiewicz, na 2 pozycji były Julia Grząkowska, Alicja Biszczat i Hanna Cieplińska.

Pierwszy Krok do lat 10  – 1 miejsce wywalczyła Anna Rzewudzka.

Alicja Łobodzińska zajęła 1 miejsce w kategorii Młodzik.

1 miejsce w kategorii Premium do lat 8 zajęła Julia Jaruzel a tuż za nią na 2 miejscu stanęła Barbara Buszac. W tej samej kategorii do lat 9  – 1 miejsce zajęła Julia Tomaszewska ex aequo z Wiktorią Derlecką.

Natomiast do lat 11 – 1 miejsce wywalczyła Amber Spychalska, srebro otrzymała Paulina Patecka a brąz poszedł do Celinki Zięby.

Solistki do lat 10 : na 1 miejscu stanęła Aleksandra Marek, a 2 miejsce ex aequo zajęły zawodniczki Estera Cieszyńska oraz Zofia Seretna.

Dwójeczki dziewcząt równie świetnie się zaprezentowały zdobywając 1 miejsce – Marysia Chojnacka oraz Oliwia Tyrakowska i zaraz prawie za nimi 3 miejsce zajęły Wanessa Schudaj z Hanią Kostyk w parze.

Trójka dziewcząt kategoria Premium w składzie Aleksandra Rylowska, Kornelia Srtóżyna i Aleksandra Bielańczuk zajęły 1 miejsce.

Trenerkami najmłodszych zawodniczek są: Marta Kuchna, Barbara Rosińska, Paulina Chitruszko oraz Magdalena Kozak.

A już 9 grudnia Akademia LaPassion jest Organizatorem już V Kołobrzeskiego Przeglądu Gwiazdkowego w Akrobatyce Sportowej i Fitness Akrobatycznym. Uroczysta gala odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00  w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wstęp WOLNY.