Sun Festival wraca w nowej odsłonie

JESZCZE WIĘCEJ ŚWIETNEJ MUZYKI

Dwie pierwsze edycje Sun Festival sprawiły, że wydarzenie na stałe znalazło swoje pewne miejsce w czołówce letnich festiwali w Polsce. Teraz organizatorzy postanowili pójść nie o jeden, a o kilka kroków dalej. Na festiwalowiczów czekają atrakcje, spotkania i warsztaty z udziałem gości z kręgów wiedzy, kultury i sztuki. Podobnie jak w roku 2022 w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu zobaczymy światowej klasy sceny, a na nich swoje koncerty zagrają najgorętsze i największe postacie sceny muzycznej w Polsce. Od hip-hopu przez POP, elektronikę i inne gatunki. Wiemy też, że na głównej scenie wydarzenia każdego dnia zobaczymy przynajmniej jedną zagraniczną gwiazdę. Na scenie pojawią się też artyści, o których bardzo często prosili sami fani.

FESTIWAL FANÓW

Tegoroczny Sun Festival organizatorzy nazywają festiwalem fanów. Dlaczego? – Po Sun Festival 2023 bardzo wsłuchaliśmy się w głosy naszych festiwalowiczów. To właśnie po rozmowach z nimi wprowadziliśmy wiele zmian, które rozpoczniemy prezentować w najbliższych tygodniach i miesiącach. Oczywiście jedną z kluczowych zmian urozmaicenie muzyki na wielu poziomach, ale to nie wszystko. Pole namiotowe zostanie otwarte już w czwartek w południe co oznacza, że zabawa rozpocznie się już wtedy i potrwa aż do wtorku. To na prośbę samych uczestników wydłużamy pobyt na polu – zapowiada Jarosław Kostrzewa, współorganizator Sun Festival.

To właśnie w czwartek otwarte zostanie festiwalowe miasteczko, w którym, oprócz znanych już atrakcji jak strefa basenowa i strefa chilloutu, pojawi się też wyjątkowa strefa kultury oraz i wspomniane warsztaty, o których więcej dowiemy się w najbliższych miesiącach. Nie zabraknie również Street Artu w ramach Airport Battle Of The Sun i tańca w zawodach Twerk Queen Of The Sun, które zdobyły wielu sympatyków w swoich tegorocznych edycjach.

Kolejną istotną zmianą jest wiek uczestników, którzy mogą wziąć udział w wydarzeniu. Granica wieku zostanie praktycznie zniesiona i pod opieką rodziców wstęp na festiwal będzie możliwy dla dzieci już od 4 roku życia.

– To dopiero początek planowanych przez nas zmian. To, o czym wspominamy to pierwsze z nowości, które ogłaszamy jeszcze przed startem sprzedaży karnetów i ogłoszeniem artystów, które zaplanowaliśmy na początek grudnia. O kolejnych niespodziankach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Dzisiaj mogę też zdradzić, że ogłoszenia artystów zaczniemy od jednej z zagranicznych gwiazd – dodaje Jarosław Kostrzewa.

 

 

info: https://sunfestival.pl/zagraniczne-gwiazdy-zagraja-na-sun-festival/?fbclid=IwAR213v0z7jXZ-hMBRBWxhKt-XUr_DCifZ7ksNsqaF-XzByb85JswOTVpPCo

fot. archiwum

Komentarze