Święto sportów motoryzacyjnych na stacji MOYA w Kołobrzegu

Mistrzyni driftingu Karolina Pilarczyk – gość specjalny i konkurs z oryginalnymi gadżetami Formuły 1 – tylko 31 lipca!

Na stacji paliw MOYA startuje sprzedaż olejów silnikowych PETRONAS Syntium. Z tej okazji MOYA i PETRONAS przygotowały atrakcje dla miłośników motoryzacji. Już 31 lipca w Kołobrzegu odbędzie się wielkie święto fanów czterech kółek.

Dla wszystkich zmotoryzowanych, a w szczególności pasjonatów motoryzacji i sportów rajdowych, ulubiona stacja paliw koneserów kultowych aut, czyli MOYA, przygotowała event inspirowany PIT STOP (określenie oznaczające zatrzymanie się pojazdu uczestniczącego w wyścigu samochodowym na stanowisku obsługi technicznej).

Już 31 lipca miłośnicy motoryzacji z nadmorskich miejscowości powinni w godzinach 9-17 odwiedzić stację MOYA w Kołobrzegu, znajdującą się przy ul. 6 Dywizji Piechoty 61. Tego dnia – także Grand Prix Węgier Formuły 1 – będzie możnai skorzystać z wielu atrakcji w ramach akcji PIT STOP Challenge, a także zupełnie za darmo pozwolić ekipie zadbać o swoje auto.

Klienci MOYA mogą tego dnia liczyć m.in. na sprawdzenie poziomu oleju w silnikach, umycie szyb, lusterek i tablic rejestracyjnych oraz uzupełnienia niedoboru płynu do spryskiwaczy.

Partnerem akcji jest doskonale znana wszystkim miłośnikom wyścigów marka olejów silnikowych PETRONAS Syntium, będąca sponsorem utytułowanych zespołów i kierowców sportów motorowych, jak AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team – niepokonanego od 7 sezonów i najbardziej utytułowanego w historii Formuły 1 kierowcy – Lewisa Hamiltona.

Przygotowane atrakcje są częścią kampanii PIT STOP Challenge, dzięki której teraz na nowoczesnych stacjach benzynowych będzie można kupić niezawodne oleje samochodowe PETRONAS Syntium.

Spotkania z mistrzynią i konkurs dla najszybszych
Pasjonaci sportów rajdowych będą mieli okazję spotkać się z legendą europejskiego driftingu Karoliną Pilarczyk. W trakcie trzygodzinnego spotkania z mistrzynią (w godz.11-14) będzie możliwość porozmawiania z nią, zrobienia sobie zdjęcia, konsultacji jazdy sportowej i zasad sportów motorowych, bezpiecznego kierowania – tricków, a jeśli okoliczności pozwolą – nawet możliwość spróbowania, jak jest za kółkiem rajdowego „potwora”.

Na kołobrzeskiej stacji MOYA nie zabraknie także konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Osoby, które 31 lipca dokonają zakupu na tym obiekcie oraz wykonają poprawnie zadanie konkursowe, mają szansę otrzymać oryginalne gadżety mistrzowskiej ekipy AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team – oryginalne koszulki, czapki i kubki teamu.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrody?
Po dokonaniu dowolnego zakupu na stacji należy zgłosić się do obsługi PIT STOPU, która pomoże dobrać olej do modelu i rocznika auta uczestnika konkursu za pomocą aplikacji Lube Reccomender od PETRONAS https://www.pli-petronas.com/pl-pl/narzedzia/zalecany-srodek-smarny?io=y. Teraz wystarczy tylko zaakceptować regulamin konkursu (w czym również pomoże obsługa PIT STOP).

Dla pierwszych 20 osób, które wykonają zadanie konkursowe, przewidziano oryginalne koszulki F1 z krótkim rękawem, a dla kolejnych 50 – oryginalne czapki i kubki F1.

Warto więc poszerzyć repertuar wakacyjnych atrakcji o motoryzacyjną przygodę i zatankować tego dnia na stacji MOYA w Kołobrzegu.

Komentarze