Restauracja ZAAB i przyjaciele na Zamku Królewskim w Warszawie

W dniu Narodowego Dnia Królestwa Tajlandii, w uroczystej atmosferze Królewskiego Zamku w Warszawie, miało miejsce wyjątkowe przyjęcie. Wśród szacownych gości znaleźli się przedstawiciele różnych krajów oraz magnaci biznesu, którzy znacząco wpływają na rozwój gospodarczy nie tylko własnych państw, ale także Tajlandii.
Cieszymy się, że w gronie zaproszonych gości znalazły się również trzy firmy z malowniczego Kołobrzegu ( ZAAB), (Jantar), (Restauracja Złota).
Szczególnie chcielibyśmy podkreślić zadowolenie z obecności Kołobrzeskiej firmy, marki piwa ZAAB, lecz także prowadzącej restauracje o tej samej nazwie. Firma ta współpracuje i uczestniczy w projektach realizowanych we współpracy z Tajskim Konsulatem w Warszawie. Tym samym podniosła ocenę naszego miasta Kołobrzeg!
Na wydarzeniu były również dwie firmy będące sponsorami tego wieczoru: tajskie Piwo Singha i Kołobrzeskie Piwo “ZAAB”. To niezwykłe wydarzenie nie tylko umacnia relacje dyplomatyczne, lecz także demonstruje, jak istotna jest współpraca między Polską a Tajlandią nie tylko na płaszczyźnie biznesowej, ale także w dziedzinie kultury i wspólnych przedsięwzięć.

materiał sponsorowany

Komentarze