Szkoły jazdy o najwyższej zdawalności w naszym powiecie

Prawo jazdy to jeden z najważniejszych dokumentów, jakie posiadamy. Wiele osób decyduje się na jego zdobycie, ale nie wszystkim udaje się to zrobić przy pierwszym podejściu. Dlatego wybór odpowiedniej szkoły jazdy jest niezwykle istotny.

Pojawiły się coroczne statystyki zdawalności egzaminu po kołobrzeskich szkołach jazdy. Średnia zdawalność egzaminu praktycznego na prawo jazdy w minionym roku wśród kursantów z kołobrzeskich ośrodków nauk jazdy wyniosła 23,23%– to najnowsze dane przekazane przez Wydział Komunikacji Urzędu Powiatowego.

Po raz kolejny na czele znajduje się Auto-Szkoła „Speed” Mirosława Pawlickiego (zdawalność w kategorii B wyniosła 37,7%) oraz Ośrodek Nauki Zbigniew Facon (zdawalność w kategorii B wyniosła 34,5%).

Musimy zacząć od podziękowania naszej kadrze – pani Ewie, panu Jarkowi oraz panu Jurkowi! Ale również naszym kursantom, którzy zdają sobie sprawę na wstępie, że przychodzą do nas nie po to, aby zdać po prostu egzamin, ale po to, żeby zdobyć więdzę i umiejętności bezpiecznej jazdy. Co przekłada się na zdanie egzaminu często za pierwszym podejściem oraz późniejszym bezpieczeństwem na drodze. – mówi Zbigniew Facon, właściciel ośrodka nauki jazdy.– Kładziemy nacisk na wysoki poziom wyszkolenia przyszłych kierowców, co potwierdza ranking zdawalności Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Zajmujemy od lat czołowe miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Są to szkoły z wieloletnim doświadczeniem i dużymi osiągnięciami w szkoleniu kierowców oraz wielokrotnie nagradzane przez starostę kołobrzeskiego, dyrektora ZORD Koszalin oraz Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

 

Chcesz uczyć się od najlepszych? Zapisz się już dziś:

Auto-Szkoła „Speed” Mirosława Pawlickiego: 605 824 362

Ośrodek Nauki Zbigniew Facon: 602 820 791

 

Oba ośrodki prowadzą zapisy na kurs prawa jazdy kat. A, A2, A1 oraz oczywiście kat. B.

Ośrodek Nauki Zbigniew Facon oferuje dodatkowo kurs kat. AM oraz szkolenia i egzamin na automacie. Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy tysiącom zadowolonym kursantom, którzy zaufali nam przez te 30 lat. Tak, tak – to już 30 lat szkoleń.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze