Ta książka to spełnienie marzeń

„Moje wędrowanie” – to tytuł książki napisanej przez kołobrzeżankę Wioletę Rabiej.

Publikacja jest zbiorem wspomnień i spostrzeżeń na temat Kołobrzegu, jego mieszkańców i wydarzeń, których autorka była świadkiem lub aktywnym uczestnikiem. Nie brakuje również opisów poświęconych sytuacji osób chorych, niepełnosprawnych. Pani Wioleta od urodzenia jest osobą niepełnosprawną w stopniu lekkim. Nie przeszkadza jej to jednak w realizacji marzeń, a jednym z nich jest właśnie pisanie. – Jestem osobą, której wędruje się trochę trudniej. Nie jest to jednak dla mnie żadną przeszkodą w realizacji moich marzeń i pasji. A pasją największą jest pisanie, głównie o swoim życiu, troskach, radościach, osiągnięciach – te słowa można z resztą przeczytać w najnowszej książce.
Z autorką spotkaliśmy się w naszej redakcji, a tam opowiedziała nam o kulisach powstawania książki. – Ten cel udało się osiągnąć dzięki wsparciu wielu osób i firm, którym chcę bardzo podziękować – rozpoczęła naszą rozmowę pani Wioleta, którą zapytaliśmy, jak długo zbierała materiał do swojej publikacji. – Łącznie jest to kilka lat. Wspominam chociażby wyprawy z panem Antonim Szarmachem czy spotkania morsów. Nie zapominam o miejscach ważnych dla naszego miasta, jak pomnik Zaślubin – mówi autorka, która nie ukrywa, że ma już plan na kolejne publikacje. – Tym razem chciałabym napisać coś skierowanego do
kobiet. Może coś na kształt takiego poradnika… – pozostawia nieco tajemniczości pani Wioleta. Chętni do zakupu najnowszej książki mogą kontaktować się bezpośrednio z autorką, dzwoniąc pod numer: 512 350 552.

POP

Komentarze