Tak Kotwica wygrywa derby [ZDJĘCIA]

Pełna hala, świetne widowisko i wygrana Kotwicy – lepszego scenariusza kibice w Kołobrzegu nie mogli sobie wymarzyć.

Czarodzieje z Wydm pokonali rywala z Koszalina 86:78. Goście po dobrej pierwszej kwarcie w drugiej wpadli w poważne tarapaty i w 10 minut rzucili tylko 13 punktów, przy 29-punktowej zdobyczy kołobrzeżan. Kotwica rozkręcała się z minuty na minutę i odjechała Żakowi nawet na 17 “oczek”. W końcówce gościom ponownie zaczęło jednak wpadać i doszli oni Kotwicę na cztery punkty. Wówczas zaryzykowali jednak w obronie i popełnili wielki błąd. Piłka trafiła bowiem do Damiana Pielocha, który celnym rzutem za trzy wybił im z głów marzenia o wygranej.

Zobaczcie pierwszą galerię zdjęć z derbowego pojedynku. Wkrótce kolejna fotogaleria i materiał wideo z pomeczowymi wypowiedziami trenerów i zawodników.