Tak wyglądała Kołobrzeska Gala Sportu [DUŻO ZDJĘĆ]

Już po raz 29. Gazeta Kołobrzeska wraz z czytelnikami i ekspertami nagrodziła najlepszych sportowców i trenerów Ziemi Kołobrzeskiej.

To już tradycja, że wyróżnienia wręczaliśmy podczas Kołobrzeskiej Gali Sportu. Uroczystość zorganizowaliśmy w Regionalnym Centrum Kultury. Choć nasz plebiscyt od początku nazywamy “Sportową Dziesiątką”, to podobnie jak w ostatnich latach laureatów mieliśmy aż 11. Otrzymali oni nie tylko niezwykłe statuetki wykonane przez rzeźbiarza Romualda Wiśniewskiego, ale także cenne nagrody, w czym wielka zasługa naszych sponsorów. Cieszymy się bardzo, że to święto sportu cieszy się wciąż wielkim zainteresowaniem, a środowisko sportowe chętnie odwiedziło naszą galę. Pełną listę laureatów podaliśmy już TUTAJ. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Kołobrzeskiej Gali Sportu. Już myślimy o jubileuszowej , 30. edycji “Sportowej Dziesiątki”, w trwającym 2024 roku życzymy więc naszym sportowcom wielu sukcesów. Wszystkim uczestnikom tegorocznej gali jeszcze raz dziękujemy za obecność i zapraszamy do oglądania obszernej fotogalerii autorstwa Karola Skiby.

Organizując Kołobrzeską Galę Sportu jak zwykle możemy liczyć na liczne grono sponsorów.

Głównymi partnerami Sportowej Dziesiątki są: Gmina Miasto Kołobrzeg i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sponsorami Kołobrzeskiej Gali Sportu są także:

Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, Kołobrzeska Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Deweloper Granit SA., który buduje inwestycję Fale Bałtyku w Kołobrzegu, Gmina Kołobrzeg, BricoMarche Kołobrzeg, Intermarche Kołobrzeg, firma Troton, Uzdrowisko Kołobrzeg S.A,  Jantar – wody mineralne, poseł Czesław Hoc, Havet Hotel Resort & Spa oraz firma AZ Grawer. Ogromne podziękowania kierujemy również do pracowników Regionalnego Centrum Kultury.

 

Komentarze