Tatiana Gutowska nie zwalnia tempa i melduje się w najlepszej 8. programu You Can Dance – Nowa Generacja 2.

Po każdym odcinku Tatiana i jej taneczny partner Tadeusz losują jaki styl tańca będą musieli zaprezentować w kolejnej odsłonie programu. Tym razem wypadło na taniec współczesny czyli technikę tańca, z którą tancerze hip hopowi praktycznie nigdy nie mieli do czynienia. Warto zaznaczyć, że na naukę nowego duetu mają tylko 6 dni, do tego dochodzi jeszcze jeden układ wszystkich uczestników programu. W ostatnim odcinku młodzi tancerze wystąpili na scenie z Julią Żugaj czyli topową influencerką wśród dzieci i młodzieży.

Jak tym razem poszło Tatianie i Tadeuszowi? Kasia Cichopek była zachwycona ich występem, powiedziała, że szanuje ich talent, ale także ciężką pracę, którą  było widać w tym duecie. Pokazali delikatność i power w tym samym czasie. Ida Nowakowska była zaskoczona i poprosiła, aby dalej tak zaskakiwali w kolejny odcinkach.  Przewodniczący jury Agustin Egurrola powiedział, że nie wierzy, że tancerze hip hopowi zatańczyli w taki sposób. Ich występ nazwał prawdziwą etiudą teatralną, wykonaną z dużą dokładnością i muzykalnością. Na koniec stwierdził, że pod względem aktorskim duet Tatiany i Tadeusza był pierwszą ligą.

Dzięki dużej ilości głosów w ostatnim odcinku Tatiana była bezpieczna i nie musiała tańczyć solówki.

Czy w kolejnym odcinku również bez problemów przejdzie dalej? O tym przekonamy się w już w piątek 10 marca o godz.20:50.

Jak w każdą środę głosowanie na uczestników programu kończy się standardowo o godz.23:59.

Tatiana Gutowska jest tancerką kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS. Jej trenerkami są Magdalena Sokołowska i Paulina Harris.

Komentarze